українською / російською

Про компанію Comfort House

Компанія Comfort House з 2011 року надає клінінгові послуги

Впевнено заявляємо: все приходить з досвідом. І ми на практиці в цьому переконалися. На нашому шляху були успіхи і невдачі, перемоги і поразки, ми отримали багато знань. Все це дозволило нам вийти на новий рівень і стати професіоналами своєї справи. На початку існування компанії ми вважали, що знаємо про прибирання все.

Адже в нашому штаті працювали фахівці з великим досвідом роботи! Але цього не достатньо. Ми зрозуміли, що тільки реальні клієнти допомагають по-справжньому удосконалюватися і розвиватися. Їхні потреби і бажання допомогли нам подивитися на прибирання з точки зору потреб споживачів.

Тому, з часом, ми придбали якісне устаткування і засоби професійної хімії від відомих виробників.

Хімія

Ми використовуємо тільки миючі засоби від перевірених європейських виробників: HG, Amway, Henkelm, Klehl та інших.

Техніка

У парку нашої техніки потужні пилососи Karcher і інша техніка для висококласного прибирання.

Форма

Ви легко впізнаєте наших співробітників за брендованою формою клінерів.

-5% якщо без форми

Якщо прибиральник з'явився на об'єкті без форми, ми даємо знижку 5% на це прибирання.

Просто повідомте про це менеджеру по закінченню прибирання.

Технології як засіб! Довіра як результат!

Торгові центри та мережі

Адміністративні та офісні будівлі

Виробництво і склади

Транспорт

Розваги, спорт, медицина

ЖК, будівництво

У будь-якій ситуації ми шукаємо компроміс. Це основне правило для співробітників і керівництва Comfort House. Ми переконані, що без довіри між працівниками неможливо досягти успіху в бізнесі. Тому, ми довіряємо кожному співробітнику і гарантуємо високу якість послуг, які надаємо.

Спеціально для вас на сайті публікуються поради для домогосподарок . Крім цього, функціонує VIP-клуб, а також регулярно проводяться акції. Ми робимо все, щоб вам було комфортно. Тільки завдяки клієнтам можна поліпшити якість обслуговування і вивести послуги клінінгу на дійсно новий рівень. Створити середовище, де працюють професіонали, і немає місця самозванцям. Скористайтеся послугами нашої компанії, і ви переконаєтеся, що зробили правильний вибір.

Ми постійно вчимося і самовдосконалюємось.
Мы делаем мир чище, а жизнь наших клиентов – проще!

Мета: вивід клінінгу на новий рівень - якісний клінінг по всій території України і країнах СНД. Прагнемо поліпшити свою компанію, якість послуг і клінінг в цілому. Йдемо до головної мети - зробити життя простіше, а світ чистішим!
Місія:приносити користь якомога більшій кількості людей, створити чисту і комфортну атмосферу для підвищення комфорту в життя і розвитку бізнесу наших клієнтів.

Ми хочемо допомагати людям, приносячи їм користь. Нам, як нікому іншому відомо, що комфортна і чиста атмосфера покращує настрій і підвищує якість життя!