Прибирання снігу

від 2000 грн

Ручне вбирання снігу

Зима - це чудова пора року, улюблена не тільки дітьми, а й багатьма дорослими. Але, разом з Різдвяними святами і традиційними зимовими забавами приходять і турботи. Сніг, зазвичай приносить нам радість, здатний стати джерелом серйозних проблем, а прибирання снігу - перетворитися в регулярну, важку працю що віднімає дорогоцінний час. Багато хто наполегливо борються з цим природним явищем, наполегливо розчищаючи доріжки у дворі і місця парковок. Але як бути в тому випадку, коли мова йде про великі території, рясно занесених заметами?

Прибирання території від снігу в Києві

Незважаючи на те, що ми живемо в досить помірному кліматі, бувають зими, коли прибирання снігу в Києві стає серйозною, щоденної завданням. Ігнорувати рясні зимові опади, на жаль, не вийде - снігові замети таять в собі безліч неприємних сюрпризів:

 • скупчення снігу у дворах і на виробничих майданчиках може викликати підтоплення території при його інтенсивному таненні;
 • велика кількість снігу на порозі будівель стають причиною підвищення вологості в підвальних і цокольних поверхах, що навіть може загрожувати їх затопленням;
 • сніг стає серйозною перешкодою для автомобілістів, підвищуючи ризик дорожньо-транспортних пригод;
 • снігові наноси можуть перешкоджати переміщенню транспорту та спецтехніки;
 • рясні снігопади здатні нанести шкоду покрівлям житлових і виробничих будівель, а також виходу з ладу технологічного обладнання;
 • укочений автомобілями або ущільнений ногами пішоходів сніг стає слизьким і небезпечним з точки зору травматизму.

Ми перерахували далеко не всі несприятливі фактори, пов'язані зі снігом. Існує і безліч інших причин задуматися про таку важливу справу як прибирання снігу.

Професійне прибирання снігу з вивезенням

Здавалося б проста, хоч і трудомістка процедура прибирання снігу в Києві, здатна серйозно ускладнити життя при великих обсягах опадів. Як ми звикли діяти, коли ганок або під'їзд до гаражу засипані снігом? Зазвичай в хід йдуть спеціальні лопати, а на допомогу призиваються всі небайдужі до проблеми: домочадці, друзі, колеги, сусіди. Така робота може бути навіть веселою і захоплюючою. Зовсім інша картина в тому випадку, якщо снігом заметені сотні тисяч квадратних метрів площі, а товщина його покриву вражає уяву.

Машинна прибирання снігу трактором з вивезенням

В цьому випадку не обійтися без спеціального обладнання, такого як машина для прибирання снігу. Далеко не кожна серйозна фірма може дозволити собі придбання техніки, яка може знадобитися один-два рази на рік, але при цьому потребують місця для зберігання і регулярного технічного обслуговування. Також необхідно і рішення проблеми вивозу снігу з прибирається території. Прибирання і вивезення снігу своїми силами - це витратна робота, що вимагає серйозного ставлення. Але, чи не простіше найняти для виконання цієї процедури справжніх професіоналів, які мають все необхідне оснащення, механізми і солідний досвід роботи?

Клінінгова компанія Comfort House пропонує послуги прибирання снігу в будь-яких, навіть найскладніших умовах. Прибирання снігу, ціна якої у нас в прейскуранті завжди приємно дивує, може бути виконана як на прибудинковій території, так і на виробництві. Очищення дворів офісів, парковок, тротуарів, доріг, під'їзних автомобільних і залізничних шляхів, а також вивезення снігу в Києві, здійснюється з використанням сучасної спеціальної техніки, якою управляють досвідчені механізатори.

Окремо варто згадати і таку затребувану послугу, як прибирання снігу з дахів. Це заняття не тільки небезпечно, але і вимагає особливого, професійного підходу. Переміщення по жорстким і рулонних покрівель в зимовий час, а тим більше їх прибирання, завжди пов'язані з ризиком пошкодження конструкції. Прибирання снігу з дахів, ціна якої цілком прийнятна, допоможе заощадити солідну суму грошей, яку доведеться віддати за відновлення рулонного килима, металочерепиці або шиферу після самостійної стихійної прибирання.

Як замовити прибирання і вивезення снігу з території в Києві?

Фахівці клінінгової компанії Comfort House завжди готові прийти до вас на допомогу в будь-якому, навіть самому складному випадку. Нас не лякають найбільш суворі природні катаклізми і значні обсяги роботи - відмінне обладнання, серйозний підхід до організації роботи і високий професіоналізм допоможуть вирішити наймасштабніші завдання, що здаються нездійсненними. Прибирання здійснюється як механізованим, так і ручним способом, а вивезення снігу з території - з використанням спеціальної вантажної техніки. Високий професійний рівень наших фахівців гарантує акуратне виконання поставлених завдань без нанесення шкоди майну замовника або третіх осіб. Ми знаємо свою справу і повністю відповідаємо за всі дії наших співробітників в процесі роботи.

Чистка даху від снігу в Києві

Якщо ви розумієте, що не зможете самі впоратися із зимовою стихією або впевнені, що здатні знайти своїм зусиллям більш продуктивне застосування, ніж очищення території від снігу, зв'яжіться з нашими менеджерами, які детально розкажуть про те, як буде проводитися прибирання і вивезення снігу. В ході бесіди ви можете уточнити деталі і особливості роботи, щоб ми могли підібрати оптимальний варіант вирішення проблеми і вибрати комплект обладнання та склад робочої бригади, максимально відповідний обсягом робіт і її складності.

Вартість виконаних робіт залежить від типу прибирання, обсягу снігу, а також складності. Ми впевнені, що пропонуємо найкраще поєднання параметрів ціна-якість на ринку послуг міста Київ і готові виконати поставлену задачу негайно, після надходження заявки. Не перший рік працюючи в столиці і області, ми чудово розуміємо, наскільки серйозною проблемою можуть стати снігопади, тому приймаємо замовлення в будь-який час.

Не витрачайте час і сили на боротьбу зі стихією - прибирання та вивезення снігу в киеве від компанії C-House

Які регіони і міста обслуговуємо?

Всі наші послуги ми надаємо в Києві та Київській області в радіусі 50 км від Києва, в окремих випадках і далі.

Залежно від віддаленості зони обслуговування ціна відповідно буде зміняться.

Що входить в послугу чищення снігу?

Кожне прибиранне попередньо обговорюється, в залежності від ваших потреб. Ми виконуємо:

 • Машинну і ручну чистку від снігу і льоду;
 • Чистку дахів від снігу та бурульок;
 • Очищення доріг та під'їздів від снігу і льоду;
 • Обробка очищених поверхонь - посипання піском або сіллю;
 • Збір і вивіз снігу.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена