Хімчистка ковроліну

від 15 до 70 грн/м2

Чистка килимів в Києві: способи, особливості, переваги

розцінки на чистку килимів та ковроліну

килими від 149 грн / м2

ковролін від 15 грн / м2

Від чистоти килимових покриттів в будинку і офісі залежить якість повітря в приміщенні. Професійна чистка килимів знижує кількість алергенів і дрібних частинок пилу в квартирі та будинку, знищує пилових кліщів. Також чисте килимове покриття виглядає більш естетично. При самостійному прибиранні можна домогтися лише часткового видалення бруду з килимів. Тільки звернення до клінінгової компанії може гарантувати якісне очищення ворсу і килимової підкладки. Виконання послуги здійснюється за допомогою професійної техніки і актуально для будь-яких приміщень.

Така послуга може виконуватись:

 • На місці (виїздна хімчистка) - якщо немає серйозних забруднень і основна мета заходу освіжити приміщення, прибрати пил та є необхідність на місці почистити матрас, штори, диван. Зручно отримати комплекс заходів супутньо.
 • З вивозом килима - у такому випадку організовується забір необхідних до хімчистки речей (подушки, штори, взуття або одяг, килим), сама процедура чистки до доставка Ваших, уже чистих, речей.

Чому потрібне професійне чищення

Почистити килим за допомогою підручних засобів в домашніх умовах можна лише поверхово. Проникнути в глибокий шар ворсу, де найбільше збирається бруд, без професійного обладнання не вдасться. З цієї причини, щоб привести покриття в повний порядок потрібно хімчистка килимів від клінінгової компанії.

Професійне чищення необхідно в разі неприємного запаху від килима, спресованості ворсу і потускнения фарб. Зазвичай потреба в подібній процедурі з'являється з періодичністю 6 - 12 місяців. Але, якщо мова йде про виробничих та офісних приміщеннях, то показник забруднення може бути вищим, і чистку доведеться проводити частіше. Також, слід уважно стежити за станом килима в кімнатах, де знаходяться діти.

Суха чистка: особливості, переваги

Видалення забруднень сухим способом актуально, якщо потрібно максимально швидке надання послуги без обов'язкових витрат часу на сушку. Подібний варіант підходить для офісних, житлових і дитячих приміщень. Також сухим методом переважно чистити антикварні килими, щоб не викликати пошкодження структури волокон через поглинання вологи.

При цьому методі догляду за килимами враховуються особливості матеріалу, з якого виготовлено виріб. Особливо рекомендується сухе видалення бруду для килимів з вовняних або шовкових ниток, які не повинні оброблятися агресивними реагентами. При такому способі очищення застосовуються мікроспонжі і спеціальний порошок, який бореться з брудом і пиловими кліщами. Використовувані речовини безпечні для здоров'я людей.

До переваг сухого чищення відносяться такі її особливості:


 • Може успішно застосовуватися у вологих приміщеннях без ризику утворення цвілі


 • Не дає усадку виробу


 • Максимально зберігає вироби


 • Безпечна для здоров'я


 • Не потрібно промивання поверхні від хімічних реагентів, що використовуються при наданні клінінгової послуги

Хімчистка ковроліну сухим способом запобігає розшаруванню підкладки. Послідовність дій при порошкової прибирання зазвичай наступна:

 • За допомогою потужного вакуумного пилососа проводиться видалення крупного сміття. Потік повітря сприяє підняттю злежалого ворсу.
 • Далі за допомогою мікроспонжей наноситься порошок для обробки. При цьому, в результаті швидкісних обертальних рухів мікроспонжей, відбувається інтенсивне втирання порошку в ворс килима.
 • Пил і бруд відділяються одна від одної і вбираються в мікроспонжі.
 • Засіб разом з брудом видаляється.

Порошок ефективний навіть щодо плям з маслянистою основою. При сухому чищенню використовувати килим можна відразу. Суха чистка килимових покриттів допомагає зберегти вироби, що вимагають особливо бережливого догляду. Надання послуги не займає багато часу і не вимагає транспортування вироби в клінінгову компанію.

Вологе чищення: які проблеми вирішує

При вологому чищенню килимових покриттів проводиться поетапне видалення забруднень з поверхні, що очищається. Фахівцями проводяться наступні дії:

 • За допомогою потужного вакуумного пилососа проводиться видалення крупного сміття. Потік повітря сприяє підняттю злежалого ворсу.
 • Далі за допомогою мікроспонжей наноситься порошок для обробки. При цьому, в результаті швидкісних обертальних рухів мікроспонжей, відбувається інтенсивне втирання порошку в ворс килима.
 • Пил і бруд відділяються одна від одної і вбираються в мікроспонжі.
 • Засіб разом з брудом видаляється.

При вологого чищення ефективно видаляється бруд навіть з внутрішнього шару. При цьому виріб набуває свіжий запах. Також відбувається відновлення яскравості фарб і видалення всіх видів плям. Професійне прання килимів в Києві вирішує проблему навіть стійких запахів і забруднень. Хімічні реагенти не залишаються після чистки в ворсі і не викликають загострення алергічних захворювань.

Хімчистка килимів на дому і в цеху: переваги

При тому, що хімчистка килимів в Києві може здійснюватися в цехових умовах, можливо також організувати її по домашньому або робочому адресу замовника. Перевагою такого варіанта є економія часу. Всі маніпуляції виконуються відразу, тому не потрібно очікування повернення виробу після чистки.

Виконання процедури в домашніх умовах здійснюється з дотриманням правил безпеки. Всі реагенти нешкідливі для здоров'я і не викликають алергічних реакцій. Немає необхідності залишати приміщення і довго його провітрювати після або під час чищення.

Найбільш якісним варіантом очищення виробів від бруду є надання послуги за допомогою професійного обладнання в цехових умовах. Транспортування організовує клінінгова компанія. Використовуються найсучасніші технології і реагенти. При цьому гарантується збереження вироби.

Килим, як новий - переваги нашої компанії

Звернувшись до нас за клінінговими послугами, Ви можете розраховувати на відновлення килимової поверхні до первісного стану. За економічну ціну можливо повернути яскравість фарбам килима, підняти ворс, видалити пил і бруд, позбутися від неприємних запахів. Процедури в цехових або домашніх умовах виконуються швидко і результативно. До кожного замовлення ми підходимо індивідуально: фахівці враховують склад килимового покриття, особливості забруднень, наявність вигоряння фарб. Для відновлення яскравості кольору використовуються кислотні або лужні реагенти.

Перед використанням будь-яких засобів для чищення фахівці компанії тестують килим на стійкість до даного реагенту. Чистка здійснюється сухим або вологим способом, в залежності від ступеня забрудненості килима і рекомендацій по догляду за ним. Також можлива обробка гарячою парою. Професійне обладнання дає можливість за короткий термін видалити 100% бруду і пилу з килимового покриття. В результаті - гарний, свіжий, чистий килим. Як новий!

Хімчистка килимів та чищення ковроліну на дому в Києві ціна

Хімчистка килимів з вивезенням в Києві дуже затребувана. Однак знімати з підлоги важке килимове покриття і везти його фахівцям, що б почистити килим в хімчистці, не завжди зручно. На щастя, Клінінг-сервіс від ComfortHouse дозволяє якісно провести чистку килимів парою прямо у Вас вдома, а також хімчистку ковроліну в офісі. Дізнатися точну вартість хімчистки в Києві Ви можете через сайт компанії або по телефону.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена