Хімчистка дитячих колясок

Хімчистка дитячих колясок, колисок і автокрісел у Києві

Коляска є надійним помічником молодих мам при прогулянках з дитиною. Сучасні моделі відмінно захищають малюка від сонця, дощу і снігу, а також виконують безліч інших функцій, наприклад, граючи роль господарської сумки. Не дивно, що з часом коляска втрачає свій презентабельний зовнішній вигляд, припадаючи пилом, бризками бруду і іншими забрудненнями.

Якісні матеріали, використовувані сучасними виробниками товарів для дітей, дозволяють швидко очистити більшість плям своїми силами, використовуючи воду і побутові миючі засоби. Але буває і так, що звичайні способи миття безсилі і в цьому випадку на допомогу приходить хімчистка дитячих колясок в Києві - зручний і ефективний сервіс, що допомагає повернути виробу первозданну красу.

Плюси сучасної хімчистки дитячих колясок

Багатьом з нас добре знайома ситуація, коли в результаті експериментів з миючими та пятновиводящими засобами, речі виявлялися пошкоджені або навіть безнадійно зіпсовані. Сучасні коляски для малюків є досить дорогими речами і досліди над їх тентами і обшивками сидінь навряд чи доречні. Пропонована нами хімчистка колясок в Києві - це надійний і безпечний спосіб виведення самих складних забруднень. Нам під силу абсолютно все:

  • Жирні плями;
  • Сліди маркерів, фломастерів та ручок;
  • Бризки будь-якої фарби;
  • Сліди від харчових продуктів і напоїв;
  • Бруд, що в'ївся в тканину;
  • Сліди косметики;
  • Плями від деревної смоли;
  • Сліди будівельного бітуму.
  • Ми готові видалити самий безнадійний бруд, з яким всі вже давно змирилися і вважають незнищенним.
Тип коляскиЦіна, грн
Одномісна коляска (тростина, прогулянкова)750
Одномісна коляска люлька810
коляска 2в11170
коляска 3в11290
двомісна коляска930
Дитяче крісло, автокрісло660
Стільчик для годування600
манеж маленький720
манеж великий1080
конверт зимовий360
Аксесуар (парасольку, сумка на ручку і т.д)120

Хімчистка колясок: як все відбувається

Давно вже пройшли ті часи, коли хімчистка для колясок обмежувалася обробкою проблемних місць гасом, ацетоном та іншими агресивними складами. Сучасні матеріали, що використовуються при виробництві колясок, не розраховані на вплив таких засобів та можуть отримати при непрофесійній обробці випадковими речовинами серйозні пошкодження. Ми використовуємо для хімчистки сучасні високоефективні склади, що поєднують в собі високу хімічну активність до забруднень і нейтральність до самих делікатних тканин. Також нами застосовується спеціальне обладнання, що дозволяє видаляти бруд і жир, що глибоко в'їлися в матеріал. Всі реагенти з нашого арсеналу гіпоалергенні, безпечні для людини і тварин, і не залишають після себе ні слідів, ні запахів.

Наші фахівці - це професіонали своєї справи, які пройшли спеціальне навчання і сертифікацію. Перш ніж приступити до роботи, ми завжди уважно вивчаємо матеріал, з яким доведеться працювати, і знайомимося з його хімічним складом. Після цього відбувається підбір хімічних засобів для чищення, їх дозування, а також приймається рішення про використання тих чи інших апаратних засобів. Тільки з'ясувавши всі деталі і провівши ретельну підготовку до роботи, наші майстри приступають до чищення коляски.