Хімчистка матраців

від 290 грн

Матраци, як і будь-які інші меблі, потребують періодичного догляду. Ми використовуємо ці вироби щодня, тому вони швидко стають жертвами "екстрених" ситуацій. Пролиті напої, їжа, сеча і безліч інших факторів здатні забруднити цю річ і зробити її зовнішній вигляд неохайним, а також створити зручне середовище для розмноження мікроорганізмів, грибків, цвілі. Але навіть в тому випадку, якщо матрац експлуатувався дуже бережно, він збирає велику кількість пилу і стає будинком для мільйонів пилових кліщів, які викликають алергічні реакції, хронічні бронхіти і астму. Єдиний спосіб ефективно і швидко очистити матрас - це хімчистка з використанням сучасних реагентів і спеціального устаткування.

Хімчистка матраців в Києві

Навіть найскромніший за габаритами матрац якісно почистити в домашніх умовах неможливо. Навіть якщо вдасться позбавити від забруднень його поверхню, внутрішні шари виробу і надалі залишаться заповненими пилом, кліщами і продуктами їх життєдіяльності. Фахівцями нашої компанії виконується якісна хімчистка матраців на дому, яка здатна видалити бруд з усієї товщі виробу, позбавити від неприємних запахів і повернути відмінний зовнішній вигляд. Ми гарантуємо позбавлення від наступних поширених проблем:

 • Плями будь-якого походження;
 • Неприємні запахи;
 • Загальна "заношеність" виробу в результаті його експлуатації;
 • Зараження пиловими кліщами, грибком і цвіллю;
 • При виконанні робіт ми застосовуємо сучасні безпечні хімічні засоби, що не залишають після себе запаху. Також, в процесі видалення пилу і забруднень застосовується спеціальне обладнання, що забезпечує глибоке прання виробу без його занурення в воду.

Ціни на хімчистку матраців

Матрац 2й з 2х стор650 грнМатрац 2й з 1й стор485 грнМатрац 1,5 з 2х стор520 грн
Матрац 1,5 з 1й стор390 грнМатрац 1й з 2х стор385 грнМатрац 1й з 1й стор290 грн

Чистка матраців на дому в Києві

Будь-який, навіть самий скромний за розмірами матрац, дуже незручний при транспортуванні. Нашою компанією виконується хімчистка матраців в Києві на дому у клієнтів, тому перевозити їх куди-небудь не потрібно. Наш майстер приїжджає до замовника, оглядає матрац і, згідно характеристика матеріалу і рівнем забруднення, підбирає засоби для очищення. Після цього виконуються наступні види робіт:

 • Глибинна очистка від пилу;
 • Апаратне нанесення хімічних засобів на матрац;
 • Видалення стійких плям, які не зникли після основної обробки;
 • Повторення комплексу робіт для другої сторони матраца.
 • Після завершення обробки, виріб сохне в природних умовах, для чого, в залежності від зовнішніх умов може знадобитися від 2 до 4 годин. Це дуже зручно, так як виконавши хімчистку вранці, вже ввечері ви зможете оцінити комфорт використання чистого матраца.
 • Також потрібно сказати, що очищення матраців від забруднень найбільш ефективна в тому випадку, якщо відбувається відразу ж після неприємності. У тому випадку, якщо пляма знаходиться на виробі 7 і більше днів, його виведення пов'язане з певними складнощами і знадобиться більше сил і часу.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена