Хімчистка матраців

Матраци, як і будь-які меблі, потребують періодичного догляду. Ми використовуємо їх щодня, а для підтримки їх в чистоті простої заміни наматрацників недостатньо.

Крім видимих плям від пролитих напоїв, сечі тварин, дорослих та дітей матрац містить і приховану загрозу. Пил та пилові кліщі, частинки шкіри та вовни, неприємні запахи та пліснява – профілактична хімчистка матраца необхідна. Фахівці клінінгової компанії Comfort House рекомендують проводити таку щонайменше раз на квартал.


Виїзна хімчистка матраців у Києві

Навіть невеликий за габаритами матрац якісно почистити самому в домашніх умовах неможливо. Навіть якщо вдасться позбавити від забруднень його поверхню, внутрішні шари виробу, як і раніше, залишаться заповненими пилом, кліщами та продуктами їх життєдіяльності.

Фахівцями нашої компанії виконується якісна виїзна хімчистка матраців вдома, яка здатна видалити бруд зі всієї товщі виробу, позбавити неприємних запахів та повернути відмінний зовнішній вигляд.


Виїзна хімчистка потрібна для:

 • Видалення плям будь-якого походження;
 • Видалення неприємних запахів;
 • Освіжити матрац після тривалого використання;
 • Видалити та знезаразити матрац від пилових кліщів, грибка та плісняви;
 • При виконанні робіт ми застосовуємо сучасні хімічні засоби, які безпечні і не залишають після себе запаху. Також у процесі видалення пилу та забруднень застосовується спеціальне обладнання, що забезпечує глибоке прання виробу без його занурення у воду.
 • Парогенератор для дезінфекції та глибокого чищення;
 • Усі засоби гіпоалергенні і безпечні для дітей і тварин.

Хімчистка матраців - ціни


З одного бокуС двух сторон
Матрац дитячий300 грн500 грн
Матрац односпальний340 грн600 грн
Матрац полуторний420 грн660 грн
Матрац двоспальний500 грн900 грн
Очищення локальних плям150 гривен
Усунення запахівВід 150 гривен
Мінімальне замовлення 700 гривень

Як виконується хімчистка матраца

Процес хімчистки нескладний і досить швидкий для професіоналів:

 1. Ознайомлення з матеріалами: вивчається сам матрац та етикетки на ньому для підбору хімії;
 2. Вивчається загальний стан матраца, наявність локальних плям їх природи: сеча, кава піт і т.д.;
 3. Пилососим матрац - перед хімчисткою потрібно прибрати велике сміття і пил;
 4. Нанесення хімічних засобів під тиском;
 5. Всмоктування бруду;
 6. Видалення за необхідності локальних плям;
 7. Проточне очищення чистою водою.

Які плями та запахи видаляє хімчистка

Плями крові, сечі, косметики, напоїв

Плями після дітей, тварин від тривалого використання

Запахи від цигарок, тварин, їжі, виділень

Чому не варто робити хімчистку самостійно?

Усі знають, що потрібно видаляти саме свіжі плями. Тоді ймовірність прибрати практично будь-яку пляму наближається до 100%. Але, на жаль, саме такі добрі спонукання часто стають причиною псування оббивки меблів та одягу.

Неправильний вибір засобів і хімії часто призводять просто до розмазування плями по поверхні, або навіть гірше, бруднення наповнювача. Після таких маніпуляцій навіть прості плями можуть стати проблемою. Крім того, матрац не можна сильно мочити. Навіть після екстракторної хімчистки сохне від 4 до 10 годин в залежності від температури.

Роблячи вдома хімчистку самому, високий ризик надмірно зволожити наповнювач матраца і зрештою до швидкого поширення цвілі.

Чистка матраців вдома в Києві

Хімчистка матраців виконується лише вдома. Перевозити його не тільки не зручно, але й не має сенсу для цієї процедури. Наповнювач очиститися, а якщо ступінь забруднення занадто високий – дешевше та швидше замінити матрац, ніж наповнювач.

Замовити виїзд нашого майстра ви можете через заявку на сайті або за телефоном. Консультанту потрібно вказати природу плям максимально докладно, та чи ви намагалися усунути пляму самостійно. При необхідності ви можете замовити додатково клінінгові послуги або хімчистку інших меблів, штор або одягу.

По приїзду майстер оглядає річ, знайомиться із рекомендаціями від виробника, підбирає засоби. Вам надається договір про надання послуг, і майстер розпочинає роботу. Після хімчистки Ви отримуєте акт виконаних робіт та чистий матрац.

Перевірена хімія та техніка

Професійна хімія
karcher сушка
karcher екстрактор
Prochem хімія

Виїзд фахівця безкоштовний, але мінімальна сума виїзду 700 гривень. Ви можете замовити додатково хімчистку подушки, дивана, крісел тощо.

Також потрібно сказати, що очищення матраців від забруднень найбільш ефективне в тому випадку, якщо відбувається відразу після неприємності. У випадку, якщо пляма знаходиться на виробі 7 і більше днів, її виведення пов'язане з певними складнощами і вимагатиме більших витрат сил і часу.


Поширені запитання

Скільки часу займає хімчистка матраца?

Хімчистка матраца триває близько години (двомісного матраца з двох сторін). При необхідності усунення локальних плям час несуттєво збільшується до півгодини на один бік.

Скільки буде сохнути матрац?

Залежно від наповнювача та розміру до 5 годин у теплу пору року, та до 10 у холодних приміщеннях.

Яким обладнанням та засобами користуються ваші співробітники?

Для екстракторної хімчистки матраців та інших меблів ми використовуємо техніку KARCHER, засоби для чищення з лінійки KARCHER, CHEMSPEC, PROCHEM.

У яких випадках плями можуть не зникнути?

Плями та запахи усуваються у 99% випадків. Винятком бувають дуже застарілі складні плями від вина, кави, крові, зеленки, сечі. Крім того, якщо Ви вже намагалися прибрати плями та використовували будь-які засоби – Ви могли ускладнити проблему. Цвіль також можна відчистити, тільки якщо матрац не сильно вражений (до 15%). У такому разі краще скинути фото на вайбер для оцінки нашим консультантом. Всі матраци піддаються хімчистці, в тому числі ортопедичні.