Чистка джакузі

від 1990 грн

Чистка джакузі в Києві

Перед чисткою
Після очищеня

Розвиток технологій значно спростив життя людини, несучи до неї додатковий комфорт. Заможні люди зазвичай мають в будинку джакузі. Погодьтеся, що приємно розслабитися в гідромасажній ванні після трудового дня. Всього кілька хвилин, і втому як рукою зняло! Ви знову повні сил і енергії.

Однак за джакузі потрібно постійно доглядати. Очищення джакузі передбачає обробку поверхні з метою дезінфекції, а також безпосередньо чистку джакузі.

Перш ніж приступити до роботи, слід ознайомитися з інструкцією по експлуатації техніки, яка йшла в комплекті. Так як догляд за джакузі вимагає дотримання особливих правил.

Очищення джакузі та дезінфекція

Дана процедура розділяється на два види:

  • Щомісячна чистка. Проводиться в обов'язковому порядку. Поверхня обробляється спеціальною речовиною з метою знищення бактерій і різних забруднень;
  • Щорічна додаткова чистка джакузі. Для цього використовують 7-відсотковий розчин оцтової кислоти. Спочатку потрібно наповнити ванну водою, після чого додати трохи розчину. Тим самим ви уникнете утворення водного каменю, не пошкодивши поверхню самої ванни. Залиште воду на 12 годин. Потім її злийте, а потім ретельно промийте і протріть ванну.

Чому ми?

  • 8 років досвіду
  • Безкоштовний виїзд фахівця
  • Весь спектр хімії від постачальників

Чистка джакузі з дезінфекцією в Києві

Найоптимальніше рішення питання - звернутися в клінінгова компанію. До вас додому приїдуть фахівці з обладнанням і набором засобів для чищення. Крім чищення і дезінфекції самого джакузі, вони можуть привести в порядок приміщення і всю сантехніку в ньому.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена