Хімчистка салонів авто

від 2 000 грн

Хімчистка салону авто у Києві

Сьогодні київські вулиці переповнені машинами різних марок, модифікацій і кольорів. Це розмаїття об'єднує один загальний фактор - забруднення салону. Погодьтеся, дуже неприємно бачити плями на сидіннях, що забилися в кожну щілину, крихти або шерсть тварин, не кажучи вже про запилене повітря. Позбутися подібних забруднень самостійно досить важко. До того ж чистка салону авто займає у власника досить багато часу. І при цьому не завжди дає хороші результати.

Основні проблеми виникають у власників авто з плямами від:


  • шоколаду


  • кави


  • помади


  • жувальної гумки


  • молока, кетчупу і жирної їжі

Крім того, додаткові проблеми автовласникам створює осівший в салоні нікотиновий наліт. Гарантовано прибрати подібні сліди з тканинних сидінь, шкіряної оббивки, стелі та інших внутрішніх поверхонь дозволить суха хімчистка салону автомобіля.

Хімчистка салону в Києві може бути довірена, власниками транспортних засобів, професійній клінінговой компанії Comfort House. При цьому наші фахівці не тільки усувають стійкі плями і бруд, але і проводять дезінфекцію авто із застосуванням спеціальних хімзасобів.

Підготовка авто до хімчистки

Хімчистка автомобіля в Києві вимагає не тільки високої кваліфікації і професіоналізму, а й ретельної підготовки. А також дотримання певних правил:

  • попередньо слід прибрати з авто всі зайві речі;
  • хімчистка салону автомобіля може проводиться тільки на сухих поверхнях (після ретельно вологого прибирання слід дочекатися остаточного висихання сидінь, стелі, приладової дошки);
  • перед тим як буде проведена хімчистка машини необхідно добре пропилососити салон.

При необхідності чистка салону автомобіля проводиться також з перевіркою електроізоляції. Така обережність дозволить уникнути коротких замикань і серйозних пошкоджень автомобіля і забезпечити безпеку вам і вашим близьким.

Хімчистка авто в Києві - ціна

Автомобіль сміливо можна назвати не тільки засобом пересування, а й збіркою бруду, пилу і шкідливих мікроорганізмів. Бактерії і невидимий сміття успішно накопичується в салоні машини, просочуючи сидіння неприємним запахом і створюючи пасажирам певний дискомфорт.

Хімчистка салону авто - ціна якої доступна будь-якому автовласникові, набирає популярність і якщо раніше деякі автомобілісти проводили хімчистку раз на рік, то сьогодні автохімчістка в Києві стала мало не щомісячної, особливо це відноситься до тих автовласників, які використовують свій транспорт для роботи та перевозять велику кількість людей.

Чистка салону може бути замовлена будь-яким водієм столиці. Для цього достатньо зв'язатися з менеджером нашої клінінгової компанії і домовитися про терміни / вартість виконання робіт.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена