Прибирання промислових приміщень

від 2000 грн

Регулярне комплексне прибирання приміщення в Києві

Професійне прибирання комерційних, торгових, складських і виробничих приміщень - одне з основних спеціалізацій клінінгової компанії Comfort House. Ми знаємо, наскільки важлива постійна чистота всіх приміщень, незалежно від сфери діяльності підприємства. Саме тому наша компанія докладає всіх зусиль для цілодобової підтримки ідеальної чистоти ваших приміщень.


Працюючи з нами, ви отримуєте:

 1. Бездоганну репутацію на ринку. Всі приміщення вашого закладу будуть чистими і світлими за рахунок професійного і регулярного прибирання.
 2. Висока якість клінінгу, незалежно від стану і площі приміщення. Наші потужності дозволяють забезпечити якісний сервіс за рахунок великого штату співробітників, професійної техніки Керхер і еко-хімії.
 3. Надійність. Ваші інтереси гарантовано захищені умовами договору. Він забезпечує вам можливість отримання компенсації в разі виникнення спірних моментів.
 4. Стабільність. Компанія на ринку з 2011 року і має велику кількість постійних клієнтів.
 5. Безпека і екологічність. Ми працюємо тільки з перевіреними екологічними засобами, що відповідають ГОСТам.
 6. Оперативність. Виїзд бригади на об'єкт в будь-який зручний для вас час.
 7. Вигідні умови. За рахунок постійного співробітництва ми пропонуємо вам прибирання приміщень за вигідними цінами, факторинг і можливість постоплати.
 8. Зручний сервіс. Прийом замовлень та надання клінінгових послуг без перерв і вихідних.

Професійне прибирання фітнес-центрів

Популярність спортивних залів і фітнес-центрів призвела до високої конкуренції та постійній боротьбі за клієнта в цьому сегменті бізнесу. Їх відвідувачі дуже уважно ставляться до чистоти і порядку в залах і підсобних приміщеннях: санвузлах, душових, роздягальнях і холах. Від якісного прибирання всіх приміщень фітнес-клубу і підтримки в них постійної чистоти і свіжості безпосередньо залежить вибір сучасного клієнта. Comfort House має великий досвід роботи з цим сегментом ринку і може запропонувати готові комплексні рішення.

Особливості прибирання приміщень, торгових центрів і залів

Нежитлові приміщення вимагають особливого підходу при проведенні прибирання. Ми враховуємо цю специфіку і пропонуємо своїм клієнтам якісний сервіс.

 • Комерційні приміщення відрізняються підвищеною прохідністю і великим потоком відвідувачів. Тому прибирання в робочий час повинно бути непомітним і не заважати вільному переміщенню відвідувачів. За домовленістю ми можемо приїхати в неробочі години або в період мінімального напливу відвідувачів;
 • Ми часто стикаємося з прибиранням великих торгових і розважальних закладів з безліччю приміщень, які потрібно прибрати швидко. Можливість відправити велику бригаду з потужним арсеналом техніки Керхер дозволить максимально скоротити час роботи;
 • Сучасні оздоблювальні матеріали часто вимагають обережної чистки. Comfort House використовує екологічні кошти, уважно підбираючи їх для кожної поверхні;
 • Ви можете окремо замовити приведення в порядок прилеглої до будівлі території, хімчистку м'яких поверхонь, послуги бригади промислових альпіністів та інші.

Прибирання промислових приміщень та складу

Складність якісного прибирання приміщень великих складів і логістичних центрів пов'язана з необхідністю підлаштовуватися під постійне переміщення по складу вантажів, людей і вантажної техніки. Також при наведенні порядку вкрай важливо забезпечити збереження і цілісність товарів, що зберігаються на складі. Тут регулярно накопичується величезна кількість пилу і бруду, особливо у вузьких місцях і коридорах. Це негативно позначається на здоров'я персоналу. Ці моменти важливо врахувати при проведенні якісного прибирання.

Промислове прибирання складських і виробничих приміщень виконується максимально якісно з використанням спецтехніки та потужними пилососами. Це трудомісткий і складний процес, який часто віддають на аутсорсинг досвідченим клінерам.

Щоб замовити прибирання, заповніть форму нижче, і ми передзвонимо вам протягом 5 хвилин. Довірте чистоту своїх приміщень Comfort House!

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена