Прибирання в держустановах

від 3000 грн

Генеральне прибирання держустанов: від лікарні до школи

Великий потік відвідувачів і численні приміщення вимагають від держустанов регулярної підтримки чистоти. Специфіка роботи і велика кількість пилу і бруду створюють сприятливе середовище для розвитку бактерій і патогенної флори: мікробів, бактерій, вірусів і алергенів, що неприпустимо в школах, стоматологічних і оппераціонних кабінетах і в лікарні в цілому. Чистота приміщень - один з головних чинників підтримки здоров'я і нормального самопочуття співробітників і відвідувачів. Частота прибирання встановлена санітарно-гігієнічними нормами.

Прибирання приміщень шкіл і лікарень та інших держустанов

Клінінгова компанія Comfort House спеціалізується на прибиранні лікарень та інших держустанов. До нас зазвичай звертаються при нестачі виробничих потужностей або персоналу.

Генеральне прибирання приміщень в школі і на її території

Підтримка чистоти в дитячих і шкільних установах - обов'язкова умова для нормального розвитку дітей. З точки зору охорони здоров'я, регулярні прибирання знижують захворюваність і створюють сприятливе середовище для фізичного і морального здоров'я учнів. Прибирання в школі включає:

 • Сухе і вологе прибирання приміщень;
 • Санітарну обробку поверхонь (ручок, дверей, стін, вікон, підвіконь та ін.);
 • Дезінфекцію поверхонь;
 • Прибирання сміття і пилу;

Процедура прибирання класу передбачає:


 • винос легких меблів


 • видалення складних плям


 • видалення пилу зі всіх поверхонь


 • миття вікон і скляних поверхонь


 • сухе і вологе прибирання

В Comfort House є спеціальне електрообладнання та пароочищувачі, що дозволяють швидко і якісно провести прибирання класу, знезараження поверхонь і очищення повітря.

Професійне прибирання лікарень, від території до оппераціонной

Проводячи прибирання, слід забезпечити безпечні санітарні умови для лікування пацієнтів і комфортної роботи персоналу. Важливо використовувати безпечні для здоров'я дезінфікуючі і миючі засоби. Компанія Comfort House заздалегідь погоджує перелік послуг і обсяг робіт. При цьому застосовується сучасне обладнання і екохімія, що дозволяють створити стерильну чистоту і забезпечити дезінфекцію приміщень що необхідно при прибиранні стоматологічного кабінету і оппераціонной.

Генеральне прибирання стоматологічного кабінету

Стоматологія - це мікрохірургія, тому важливо завжди підтримувати в кабінеті лікаря-стоматолога ідеальну чистоту як в операційній лікарні. Крім класичного прибирання в кабінетах, повинна проводитися повна дезінфекція всіх робочих поверхонь. Чистота - обов'язкова умова роботи стоматолога, показник його ставлення до своєї роботи і пацієнтам, імідж закладу. Прибирання лікарень від Comfort-House запорука чистоти і безпеки пацієнтів.

Наша компанія готова запропонувати стоматологам повний перелік необхідних послуг.

Переваги прибирання лікарень, шкіл та інших держустанов з Comfort House

Компанія Comfort House володіє необхідними виробничими потужностями та професійним штатом співробітників, які знають специфіку держструктур і мають великий досвід в цій сфері. Вона допоможе створити в приміщеннях сприятливий мікроклімат для службовців і відвідувачів, а також усунути джерела хвороб і поліпшити якість повітря.

Переваги роботи з компанією Comfort House:

 • Роботи проводяться за договором. Фронт робіт обов'язково обмовляється в умовах договору та виконується на 100% без додаткового контролю з боку замовника, гарантуючи високу якість прибирання.
 • Економія бюджету. Для проведення разових робіт не потрібно наймати додатковий техперсонал і оформляти його на роботу. Також постійним клієнтам ми даємо хороші знижки. ;
 • Індивідуальний графік прибирання. З огляду на специфіку роботи держустанов Comfort House пропонує зручний графік проведення клінінгових робіт, включаючи можливість замовлення бригади в нічний час доби.
 • Оперативність. Наші співробітники прекрасно організовані - їх не потрібно контролювати і підганяти. Вони знайомі зі специфікою прибирання в держустановах, мають великий досвід злагодженої роботи в приміщеннях з великою площею та безліччю окремих приміщень .;
 • Комплексний підхід до прибирання. Наша компанія пропонує широкий перелік послуг, включаючи прибирання класів в школі або цілих лікарняних відділень, а також додаткові послуги та прибирання прилеглої території на щоденній або разовій основі .;
 • Ідеальна чистота. Професійна техніка Керхер дозволяє створити ідеальну чистоту в приміщеннях, включаючи важкодоступні місця. Вона дозволяє очищати будь-які поверхні і сучасні матеріали, включаючи натяжні стелі, ламінат, мармур, граніт, м'які та корпусні меблі .;
 • Екологічність. Використовуємо миючі та дезінфікуючі безфосфорні засоби, які повністю безпечні для людей і не викликають алергій і інтоксикацій. При цьому якість прибирання зберігається на високому рівні .;

Прийом замовлень на прибирання приймається цілодобово! Телефонуйте!

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена