Послуги клінінгової компанії

Пам'ятайте, що свіже повітря і чистота в приміщенні підвищують ефективність праці і загальний тонус співробітників. Нижче представлені основні види послуг з прибирання, які надає наша компанія. Виберіть той варіант, який вам підійде найбільше. Якщо у вас виникли складності з вибором клінінг послуг, зв'яжіться з нашим менеджером по телефону, вказаному на сайті і ви отримаєте інформацію про послуги з прибирання які ми надаємо.

Комплексні клінінгові послуги

Професійні послуги з прибирання приміщень

Компанія Comfort House спеціалізується на клінінгових послугах. Залежно від ваших потреб, у нас ви зможете підібрати і замовити відповідний сервіс для вашого житла або офісу. Наша основна спеціалізація - клінінгові послуги та послуги з прибирання квартир, будинків, складів, офісів, виробничих приміщень, котеджів, держустанов і т.д. Додатково ви можете замовити хімчистку меблів, автосалону, миття вікон, висотні роботи, чищення басейну, сауни або джакузі. Ми готові до постійної співпраці з кліентамі.На великі замовлення надаємо знижки.

Клінінгові послуги з Хімчистки

Облагороджуючи власне житло, кияни керуються модними тенденціями в галузі дизайну та широко використовують для оформлення інтер'єру різні килимові покриття. Вони вносять в ультрасучасні інтер'єри нотку сімейного затишку і тепла, але при цьому, створюють власникам квартир і приватних будинків цілий ряд складнощів, пов'язаних, в першу чергу з регулярним вологим чищенням.

Клінінг послуга обробки поверхонь

Наприклад, генеральне прибирання відкритого басейну робиться раз на рік, а закритого - 3 рази і частіше. Перед цим попередньо зливають воду. Для чищення поверхні використовують різні засоби. Вибір речовини залежить від матеріалу виготовлення чаші. Безумовно, можна виконати чистку самостійно. Але краще звернутися в спеціалізовану компанію.