Хімчистка хутряних виробів

від 200 грн

Якісна чистка хутряних виробів і норкових шуб

Шуби та одяг з хутром є найактуальнішими предметами гардероба в холодну пору року і міжсезоння. Але, на жаль, з часом вони втрачають свій шикарний зовнішній вигляд і презентабельність, пропадає їх глянсовий блиск, з'являється неприємний запах. Власноруч намагатися повернути виробам привабливий вигляд, а хутру природну красу не варто, ефективніше і безпечніше звернутися за допомогою до професіоналів - клінінгова компанії Comfort House.

Наші співробітники знають всі тонкощі і секрети поводження з натуральним і штучним хутром, мають для цього спеціальне обладнання, засоби. Хімчистка хутряних виробів в Києві вдихне нове життя у ваші улюблені шуби, куртки, жилетки і шапки, дозволить знову насолоджуватися їх природною красою, відчувати себе розкішно, привабливо.

Хімчистка хутряних виробів - обов'язкова умова їх довговічності

Вартість одягу з хутра досить велика, тому за такими виробами потрібен відповідний догляд, який допоможе продовжити життя натурального ворсу, заощадити тим самим ваш бюджет на нові придбання. На думку експертів, чистити хутряні вироби необхідно раз на рік, що є запорукою їх довговічності. Але самостійно займатися цим в домашніх умовах заборонено, так як з необережності і недосвідченості можна безповоротно зіпсувати делікатний одяг. Надати компетентну допомогу, здійснити таку скрупульозну процедуру, як хімчистка шуб, хутряних жилетів та інших предметів з натуральним хутром, зуміють фахівці клінінгової компанії Comfort House. Вони успішно зможуть впоратися з такими проблемами, як:


  • склеєні ворсинки


  • Втрата блиску


  • брудна підкладка


  • неприємні запахи


  • скупчення пилу


  • плями різної складності

За прийнятну вартість, хімчистка хутряних виробів зможе повернути вашому коханому і дорогому предмету гардеробу досконалий зовнішній вигляд, наче одразу ж після його придбання. У чому ж секрет неперевершених результатів, які ви бачите, коли отримуєте речі з хімчистки? Він складається в досвідченості майстрів клінінгової служби, здійснення ними попереднього аналізу кожного забруднення, застосування спеціальних засобів, призначених для певного виду хутра, наявності інноваційного обладнання для здійснення чистки.

Вам більше не потрібно буде впадати у відчай, побачивши неестетичні плями і інші дефекти, адже хімчистка хутряних виробів у Києві легко і швидко усуне їх, не пошкодивши при цьому хутро. Варто підкреслити, що чим швидше після появи плям ви віднесете річ в чистку, тим успішніше буде результат і менше зусиль знадобиться, а отже, і коштів буде витрачено менше. На окрему увагу заслуговує унікальна послуга - хімчистка з поліруванням хутра. Це допоможе надати додатковий глянсовий блиск шубам, шапкам, жилетам, комірам і іншим виробам, на яких є натуральне хутро.

Шанувальники екологічного штучного хутра також можуть звернутися до професійних майстрів, щоб почистити штучну шубку або інші предмети гардероба за прийнятну вартість.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена