Чистка штор, тюлі та гардин

від 25 грн/м2

хімчистка штор гардин і тюлі на домуТюль і штори є завершальними елементами декору в будинку, до того ж вони виконують ряд певних функцій - захищають вікна від сонця, сторонніх поглядів, холодного повітря. А ще вони збирають в своїх волокнах пил і бруд, як з вулиці, так і всередині приміщення, тому періодично потребують прання. Чистка штор на дому від клінінгової компанії дозволить швидко і без зайвих клопотів повернути виробам свіжість у зовнішній вигляд, чистоту, а головне - позбавить вас від такого трудомісткого заняття.

Чищення і хімчистка штор, тюлю, ламбрекенів, гардин і портьєр

Як правило, сучасні штори, тюль та гардини відрізняються великими габаритами, наявністю драпіровок, деякі мають декоративні елементи - ламбрекени і портьєри. Нам під силу виконати якісну чистку штор, розгладити драпірування, зберегти складочки в потрібних місцях на ламбрекенах, при необхідності прикрасити тюль, тощо.

Хімчистка штор в Києві виконується поетапно:

  • проводитися аналіз особливостей тканини, її щільності, колірної гами;
  • оглядаються забруднення, можливі дефекти;
  • підбираються необхідні для чищення засоби;
  • виводяться плями, забруднення;
  • очищається вся поверхня текстилю, за допомогою застосування спеціального обладнання та засобів;
  • здійснюється чистка фурнітури;
  • виконується сушіння, провітрювання;
  • волого-теплова обробка для усунення складок, заломів;
  • перевіряється якість чистки.
Орієнтовні ціни
ПослугаЦіна, грн / м2
Хімчистка тюлю25
Хімчистка штор і гардин35
Хімчистка ламбрекенов30
Хімчистка жалюзі вертикальних30
Хімчистка жалюзі горизонтальних95
Хімчистка ролетів35

Таким чином, хімчистка штор на дому в Києві або в цеху клінінгової компанії допоможе уникнути випадкового псування тканин і декору, заощадить багато часу своїм власникам.

Прання штор, гардин, тюлі та фіранок

Професійне чищення гардин і штор на домуЗасоби для чищення і прання штор мають сертифікати якості, створені відповідно до прийнятих світових стандартів, закуповуються тільки у виробників з бездоганною репутацією. Саме тому ви отримаєте чудові результати, зможете тривалий час насолоджуватися чистотою віконного текстилю. Comfort House гарантує якість виконаних робіт, бере на себе повну відповідальність за збереження вашого майна.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена