Прибирання після смерті

від 3000 грн

Прибирання квартир після смерті

З необхідністю прибирання квартир після смерті родичів або близьких людей час від часу стикаються всі жителі столиці. Прибирання приміщень після смерті - цей скорботний обов'язок нерідко створює для людей ряд проблем. Труднощі можуть бути викликані тяжкими спогади, які можуть боліти після втрати, а також іншими причинами.

Серед таких причин можна виділити кілька:

  • Занедбаність житла. Найчастіше, прибирання після смерті літніх родичів перетворюється в багатогодинні розбори різноманітного мотлоху. Купи непотрібних речей накопичувалися в квартирі, на дачі або в гаражі десятиліттями, під впливом вічної звички "відкладати на потім";
  • Антисанітарія. Різні психічні розлади можуть призвести до хаотичного збирання і прагненню "нести все в будинок". Одним із проявів таких відхилень є носіння та зберігання в житловому приміщенні сміття, мотлоху і відходів. І як результат - важкі запахи, паразити і абсолютна антисанітарія в квартирі, що робить таку послугу як прибирання квартир після смерті - просто необхідною;
  • тривала хвороба (особливо, інфекційного характеру). За час тривалого лікування житлове приміщення, м'які меблі і навіть стіни поступово просочуються стійким запахом ліків. Подібні аромати створюють у квартирах малоприємну атмосферу і некомфортну для майбутніх мешканців обстановку.

Крім того, прибирання після смерті людини необхідне якщо померлий хворів інфекційними захворюваннями. Необхідно не тільки винести накопичився мотлох і непотрібні речі, а й провести спеціальну обробку. Причому використовуючи звичну побутову хімію при прибиранні такого роду, нові мешканці не зможуть забезпечити безпеку власного здоров'я.

У подібних випадках прибирання приміщень після смерті вимагає втручання професійних прибиральників з компанії Comfort House. Бригади наших кваліфікованих клінінг-фахівців зможуть допомогти в цьому питанні і взяти на себе турботи, пов'язані з очищенням приміщень від сміття і ретельної дезінфекцією.

Професійне прибирання приміщень після смерті

Прибирання дачних будинків, міських квартир і інших приміщень і їх подальша дезінфекція після небіжчика складаються з цілого комплексу послуг. В першу чергу, це:

  • збір і винесення сміття, мотлоху, непотрібних речей (при необхідності проводиться також сортування знайденого в кімнатах, після чого цінні речі і документи передаються замовникам);
  • ретельне очищення всіх поверхонь (меблів, склопакетів, стін, дверних конструкцій, статі) від забруднень, пилу і стійких плям
  • дезінфекція, провітрювання, дезодорування.

Співробітники компанії Comfort House знають, що прибирання квартири після смерті людини проводиться тільки за допомогою сертифікованих миючих і дезодоруючих засобів, а також професійних інструментів Керхер. Це дозволяє нашим бригадам оперативно усунути будь-які сміттєві завали і багаторічний безлад, перетворивши квартиру в ідеальне місце для життя.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена