Прибирання після ремонту

Клінінгова компанія Comfort House виконує прибирання після ремонту квартир і будинків, офісів, складів та інших об’єктів нерухомості.

Зона обслуговування: Київ та Київська область.

Мінімальне замовлення 2500 гривень, вартість послуги від 20 грн/м.кв.

Вартість прибирання після ремонту або будівництва залежить від площі прибирання, ступеня забруднення та наповненості приміщення меблями.

Як формується ціна прибирання

Прибирання після ремонту та будівництва – складний та тривалий процес, що вимагає професійної техніки, інвентарю, засобів та навичок. І хоча це найдорожчий вид прибирання, його вартість у бюджеті ремонту мізерна.

Точну вартість консультант може озвучити лише для невеликих квартир та будинків, але при наявності достатньої кількості фото або відео матеріалів для точної оцінки складності виконання робіт.

Ключовими моментами у такому разі є присутність та кількість:

  • плівка на вікнах та рамах, її стан;
  • залишки затірки у санвузлах;
  • суцільне скління, вікна з обмеженим доступом або нестандартної висоти;
  • кількість будівельного сміття, залишки клею, монтажної піни, скотчу, фарби та силікону.

Пил у будь якій кількості – це найменша проблема під час прибирання квартири. Будівельний дрібнодисперсний пил після шліфування стелі або стін усувається промисловими пилососами і миттям підлоги, що повторюється кілька разів. Основними зонами, що потребують уваги є вікна та плитка. Це самі брудні та складні місця, очищення яких без пошкодження вимагає значних зусиль та умінь.

Прибирання квартири після ремонту коштує 65-140 грн. м кв, вікна уже входять у вартість.

У разі, якщо надати необхідну інформацію не можливо, або приміщення велике, ми погоджуємо час для безкоштовного виїзду нашого менеджера.

Менеджер оглядах приміщення на предмет складних плям, для яких потрібні специфічні засоби та інструменти. Також оглядаються поверхні на предмет пошкодження та проводиться маркування таких проблемних місць. У ході огляду часто виявляються недоліки, спричинені будівельниками.

В основному це механічні пошкодження, подряпини, відколи. Пориста плитка та підлогове покриття часто пошкоджується через неправильну технологію або недостатній захист. Це дозволяє вчасно зв’язатися з підрядником та усунути чи відшкодувати збитки.

У такому випадку формується точна специфікація, необхідна кількість залученого персоналу, перелік техніки та хімічних засобів, вартість послуги.

У продовж прибирання ціна не змінюється – перед початком робіт підписується договір, в якому зазначається точна вартість.

Після прибирання ви переконуєтесь у якості наданих послуг та підписуєте акт виконаних робіт.

Потрібне термінове прибирання квартири? Не проблема. Звичайний час від замовлення до прибирання - доба. Ви можете забронювати час прибирання або виїзду для менеджера. У деяких випадках ми можемо організувати процес в день замовлення.

Ціни на прибирання після ремонту

Клінінгова послугаЦіна за м.кв
Прибирання квартири після ремонтувід 65 грн
Прибирання будинку або котеджу після ремонтувід 55 грн
Прибирання офісів після ремонтувід 25 грн
Миття вікон після ремонтувід 65 грн

*вказані ціни для генеального прибирання приміщення легкого ступеня забруднення.

Чим більше меблів та техніки встановлено, та чим брудніше приміщення, тим більша кількість персоналу буде залучена до роботи і відповідно – більша вартість робіт.


Для оцінки вартості варто розуміти градацію ступеня забруднення приміщення:

Легкий ступінь забруднень
відсутні плівки на вікнах, немає складних плям від фарби, піни, клею, відсутнє будівельне сміття.
Середній ступінь забруднення +15% до вартості
плівки на вікнах є, але видаляються легко, присутня невелика кількість силікону, затірки та герметика.
Високий ступінь забруднення +30% до вартості
плівка на вікнах знімається важко, багато будівельного сміття, складні плями клею, піни, фарби, велика кількість затірки.

Скільки коштує прибирання після ремонту також залежить від площі, яку необхідно прибрати. Гнучка, але прозора система знижок і розрахунку ціни дозволяє задовільнити клієнтів з різним бюджетом і потребами. Крім того, є можливість укомплектувати послугу відповідно до ваших вимог.

Для постійних клієнтів і партнерів передбачені додаткові системи знижок. Ми співпрацюємо з дизайнерами та будівельниками не один рік, і ви можете бути впевнені у якості отриманої послуги, а оцінити результат діяльності нашої компанії ви можете через відгуки.

Якщо ви не знаєте розмірів квартири, вкажіть тип квартири: однокімнатна, двохкімнатна, трьохкімната і т.п. Ціна буду визначена приблизна.

Хто, та як довго буде прибирати

Зазвичай до прибирання після ремонту у Києві невеликих квартир та будинків залучається бригада розміром 2-10 клінерів, які на протязі 8-9 годин виконують роботи. При необхідності роботи можуть виконуватись довше якщо освітлення достатнє для якісного надання послуги.

У ряді випадків прибирання виконується у кілька етапів та днів. Замість генерального прибирання після ремонту на першому етапі може виконуватись так зване чорнове(попереднє).

Якщо у квартирі або будинку тільки завершився ремонт та кімнаті пусті - перед встановленням меблів та побутової техніки часто виконуються саме такі роботи. Це дозволяє знизити вартість прибирання, пришвидшити час його виконання.

Саме кількість залученого персоналу та тривалість виконання робіт є основною складовою кінцевої вартості послуги.

Весь наш персонал проходить перевірку внутрішньою службою безпеки, та курс навчання: поводження с технікою, хімічними засобами та правила безпеки. Лише після успішних перевірок клінер допускається до роботи.

Прибирання квартир здійснюється під наглядом менеджера або бригадира. Він контролює хід і якість прибирання, надає договір та акти.

Ваша присутність під час прибирання не потрібна. Ви можете залишити ключі або залишити квартиру відкритою, і розпоряджатися своїм часом як забажаєте. Наші спеціалісти повідомлять вас про завершення прибирання.

Будьте впевнені – ми забезпечимо чистоту та порядок, відсутність пилу та слідів інших плям навіть у важкодоступних місцях.

Що входить у прибирання після ремонту

Ми привозимо з собою усе необхідне, витратні матеріали, хімічні засоби та техніку, серед яких: промислові пилососи karcher, драбини, парогенератор, полотер та АВД за необхідністю. Перелік засобів та їх кількість формується індивідуально під замовлення.

Промислові пилососи Karcher NT 22/1

Полотери Karcher

KARCHER PUZZI 8/1

Парогенератори

АВТ Karcher HD 6/15-4


Аналогічна ситуація і з засобами для видалення бруду. Ми використовуємо лише безпечні та сертифіковані хімічні засоби. Більше 20 видів професійних засобів для усунення абсолютно усіх плям з будь-яких поверхонь, без їх пошкодження.

Використовуються професійні та не хлорвмісні засоби, що не викликають алергії та не мають різких запахів. У разі наявності складних плям, використовується агресивна хімія (кислотна).

Все необхідне для якісного прибирання ми привозимо з собою. Кожна клінінгова бригада оснащена новим інвентарем та персональними засобами: швабри, рукавички, мікрофібри, серветки, губки, скребки для вікон та інші інструменти, якими команда укомплектовується перед прибуттям на квартиру. На місці повинен бути доступ до води та електрики.

Перелік робіт формується згідно ваших потреб, проте за замовчуванням виконується наступний комплекс:

КімнатаПерелік робіт
Санвузли- Миємо плитку від стелі до підлоги;
- Видаляємо залишки герметику, силікону та затірки, навіть епоксидної;
- Чистимо міжплиточні шви;
- Миємо ванну, раковину, унітаз та іншу сантехніку;
- Вимиваємо душову кабіну, дзеркала та скляні поверхні;
- Чистимо до блиску фурнітуру: змішувачі, радіатор;
- Миємо стелю та підлогу, шафи та техніку зовні та з середини (при наявності).
Кімнати- Прибираємо пил з усіх поверхонь приміщення: стелі, стін, плінтусів, дверей та дверних коробок, карнизів;
- Прибираємо пил з усієї побутової техніки (зокрема кондиціонерів) та меблів – зовні та всередині;
- Пилососимо та чистимо м’які меблі (при наявності);
- Знепилюємо та миємо усі освітлювальні прибори, радіатори, підвіконня;
- Виконуємо вологе прибирання усіх поверхонь (окрім натяжної стелі), зовні та всередині;
- Миємо вікна з 2-х сторін (якщо дозволяють погодні умови), та знімаємо плівку. Вимиваємо дзеркала та скляні поверхні на усю висоту;
- Виконуємо сухе прибирання пилососом, та миття підлоги;
- Видаляємо залишки фарби, монтажної піни, клею, цементу та інших складних забруднень з усіх поверхонь;
- Збираємо та виносимо сміття.
Кухня- Весь перелік робіт, що виконується в кімнатах;
- Миття усієї кухонної техніки та гарнітури зовні та всередині.

Підсумовуючи перелік робіт, що входять до складу професійного прибирання після ремонту: у цю послугу входить абсолютно усе.

Додатково замовляється та оплачується лише вивіз великої кількості будівельного сміття.

Прибирання після ремонту: Київ та область

Наша компанія працює уже більше 10 років та має досвід надання послуг у приміщеннях різного розміру, призначення та ступеню забруднення: квартири, будинки, офіси, бізнес-центри, склади площею до кількох десятків тисяч квадратних метрів. Ми однаково відповідально піклуємося про кожного клієнта та надаємо якісні послуги. Чи то генеральне прибирання після ремонту, чи лише миття вікон - Ви отримаєте найвищий рівень обслуговування.

Лише у Києві прибирання після ремонту було виконано у більш ніж 1000 квартирах. Ми також надаємо послуги в усіх прилеглих містах: Ірпінь, Буча, Бровари, Вишгород та і інших. Що ж стосується інших клінінгових послуг, як наприклад генеральне прибирання квартири або прибирання на постійній основі – там портфоліо ще більше.

Comfort House єдина клінінгова компанія, що пройшла сертифікацію ISO та працює з фізичними та юридичними особами.

Основними регіонами надання наших послуг є Київ та Київська область, проте ними не обмежуються.

Клінінг після ремонту офісних приміщень

Особливістю прибирання офісних приміщень у Києві є, перш за все, залучення професійного промислового обладнання, велика кількість співробітників, посилена комунікація із замовником. У приміщенні, паралельно з прибиранням, часто проводяться роботи з монтажу обладнання, килимового покриття тощо.

Тому для великих приміщень роботи зазвичай виконують на протязі кількох днів і в кілька етапів. Залежно від ваших потреб, команда Comfort House може швидко організувати прибирання відповідно до вимог клієнта.

Інші послуги