Чистка сауни

від 1990 грн

Генеральне прибирання сауни від професіоналів

Чищення і прибирання саун і лазень

Перед відвідуванням сауни кожну людину хвилюють санітарні умови і чистота приміщення. Власники подібного бізнесу розуміють, наскільки важливо забезпечити належні гігієнічні умови. Тим самим можна залучити більше клієнтів і забезпечити людям комфортний відпочинок, що б вони отримали користь для здоров'я в процесі відвідування сауни.

Сауна, прибирання якої і являється темою цієї послуги, постійно потребує регулярного чищення від всіляких забруднень, грибків і бактерій. Як правило, прибирання сауни з басейном виконується не адміністратором або іншими співробітниками саун, а професійними фахівцями. Якщо у вас є домашня сауна, ви також можете скористатися послугами клінінгової компанії.

Чому ми?

  • 8 років досвіду
  • Безкоштовний виїзд фахівця
  • Весь спектр хімії від постачальників

Безумовно, чистка саун може бути виконана Вами власноруч, але практика показує, що тільки фахівці можуть виконати роботу на високому рівні. Генеральне прибирання сауни крім навичок прибирання, вимагає відповідний набір хімічних засобів для чищення. Їх застосування дозволяє позбутися від мінеральних відкладень. При цьому після прибирання не залишиться неприємного запаху. Зазвичай у людей вдома є стандартні засоби, які не забезпечать належного ефекту. Пам'ятайте, що їх використання може негативно вплинути на стан людини, який відвідує сауну.

Адже ніхто не хоче дихати хімікатами і дивитися на іржавий наліт, коли приходить попаритися, щоб розслабитися і набратися сил. Крім цього, не кожне речовина для чищення сауни повністю видаляє всі бактерії і мікроорганізми. А це так важливо!

Чистка сауни з басейном - етапи

  • В першу чергу здійснюється видалення іржі та вапна із застосуванням спеціалізованого засобу. Таку чистку роблять у всьому приміщенні;
  • Потім ретельно видаляється бруд з кахельної плитки і її швів;
  • Тепер проводять дезінфекцію всієї поверхні сауни. Для цього використовують екологічно чисті і нешкідливі для людини препарати;
  • Здійснюється чистка поверхонь. Вони можуть бути скляними, дерев'яними, металевими, дзеркальними і т.д;
  • У той час як проходить чистка саун в цілях безпеки на підлогу наносять антиковзна речовина;
  • Всі поверхні ретельно натирають, щоб додати їм блиску;
  • В залежності від побажань замовника можна провести хімічне чищення м'яких меблів, а також додаткові роботи. Наприклад, досить часто клієнти замовляють прибирання території, де розташована сауна.

Фахівці клінінгової компанії Comfort House допоможуть вам в проведенні ретельного, генерального прибирання сауни, видаливши бруд, цвіль, грибки, вапняні відкладення і інші забруднення. Довіряйте професіоналам!

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена