044 221 73 19

097 728 16 28

МИ ВІДКРИТІ ДЛЯ ПАРТНЕРСТВА!

Стати нашим партнером можна майже на будь-яких умовах, поки інтереси нашої компанії будуть в плюсі. Comfort House завжди працює за індивідуальною системою з кожним своїм клієнтом. Саме така тактика дозволяє нам бути гнучкими в постановці завдань до команди клінерів на об'єкті, задовольняючи максимальну кількість побажань замовника. Тому для партнерів ми хочемо зберегти такий же алгоритм - адже кожен проект унікальний, а точок дотику для взаємної вигоди може бути відразу декілька.

КОМУ ВИГІДНО З НАМИ СПІВПРАЦЮВАТИ?

Практично будь-який бізнес, який обслуговує клієнтів на разовій і / або регулярній основі, цікавий нам як партнера. Все просто - ми поставляємо наші з вами послуги одним і тим же людям! Чому б не допомогти один одному заробляти більше, підвищуючи при цьому лояльність у своїх же клієнтів?

Ось кілька готових варіантів, ЯК можна подружитися з нами для взаємної вигоди:

 1. Надаючи свою послугу оффлайн, ви можете поширювати нашу рекламну продукцію. Натомість ми готові:
  • Ділитися з вами прибутком від кожного залученого таким способом клієнта;
  • Платити вам нашими послугами - прибиранням ваших офісів або будинків;
  • Рекламувати вас аналогічним способом (поширюючи вашу рекламну продукцію)
 2. Додавати нашу послугу в вашу під ключ (з загальним прайсом), заробляючи на різниці РОЗДРІБ-ОПТ.

  Приклад: студія дизайну інтер'єру з реалізацією (ремонтом під ключ) може включити в свою послугу прибирання після ремонту. В такому випадку ми виступаємо як субпідрядник, виконуючи свою частину роботи - клінінг. Включаючи в прайс нашу прибирання, ви отримуєте 20-30% суми замовлення.

  При цьому, варіантів такої співпраці може бути кілька:

  1. з рекламою нашого бренду з більшою знижкою (напр. 30%);
  2. без реклами нашого бренду з меншою знижкою (напр. 20%);
 3. Запускати спільні рекламні активності онлайн і оффлайн на взаємовигідних умовах.

  Це можуть бути:

  • спільні акції зі знижками, розіграші, конкурси з платної рекламою в інтернеті на всіх наших майданчиках, або без неї;
  • рекламні розсилки по нашим (і вашим) баз клієнтів з промокодом на наші (і ваші) послуги;
  • гостьові статті та публікації на наших сторінках в соцмережах зі згадуванням наших брендів.
 4. Стати Амбассадор нашого бренду і просувати нашу компанію на своїх сторінках в соцмережах в обмін на прибирання вашого будинку на регулярній основі.

  Сьогодні майже всі потенційні клієнти буквально живуть онлайн, а роль лідерів думок нерозумно заперечувати. Ми знаємо про цінності реклами у блогерів, і готові на співпрацю на бартерних умовах.

 5. Надавати нам свою послугу в обмін на нашу.

  Обговорюємо всі умови бартеру, щоб кожен залишався в плюсі. Цей варіант можна об'єднати зі взаємної рекламою по клієнтських базах і спільними активностями (акціями, конкурсами, знижками по промокодом).

 6. Ми можемо комбінувати всі вищенаведені варіанти і готові розглянути ваші пропозиції. Ми навіть готові співпрацювати з конкурентами - адже прекрасно розуміємо, що і тут можна залишатися у виграші обом.

  У кожного бізнесу бувають періоди злетів і падінь, а у клінінгових компаній бувають дні, коли замовлень надходить більше, ніж можливостей їх виконати.

  Ми готові ділитися замовленнями, які не можемо або не встигаємо обробити і обслужити. Подяка може бути у вигляді % від прибутку з такого замовлення, при повній передачі клієнта, або виходу на об'єкт під нашим брендом. Аналогічно готові прийняти і обробити ваші заявки.

Всі умови обговорюються, в першу чергу ми налаштовані на взаємовигідну співпрацю!

РЕКОМЕНДУЄМО ВАМ ВЖЕ ЗАРАЗ ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ НАМ, ЯКЩО ВИ:

КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ Ділимося замовленнями за % від прибутку, або за роботу під ім'ям бренду.
СТУДІЯ ДИЗАЙНУ ІНТЕР'ЄРУ і БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ
 • Включаєте нас в прайс при реалізації проекту (з ремонтом) під ключ, отримуючи 30% від звичайної вартості прибирання;
 • При продажу послуги тільки дизайну інтер'єру (без реалізації / без ремонту) поширюєте наші рекламні матеріали. Наприклад, даруючи клієнту сертифікат на Післяремонтне прибирання. Натомість ми поширюємо вашу рекламну продукцію серед своїх клієнтів, або з кожного приведеного вами клієнта платимо 15-20%;
 • Періодично робимо взаємні email-розсилки та рекламні активності оффлайн і онлайн;
 • Згадуємо бренд один одного при першій-ліпшій можливості.
СЛУЖБА ДОСТАВКИ ВОДИ або КУР'ЄРСЬКА СЛУЖБА
 • З кожної доставкою води Ви можете залишати клієнту флаєр з рекламою наших послуг. Натомість ми готові залишати рекламу вашої компанії у своїх клієнтів.
 • Можемо організувати спільну активність оффлайн і онлайн.
РЕСТОРАН З ДОСТАВКОЮ ЇЖІ НА ДОМ
 • З кожної доставкою їжі Ви можете залишати клієнту флаєр з рекламою наших послуг. Натомість ми готові залишати рекламу вашої кухні у своїх клієнтів;
 • Ми можемо запустити кілька рекламних активностей з подарунками: при замовленні наших послуг в рамках обумовлених умов клієнт отримує безкоштовну вечерю в вашому ресторані (або доставку їжі додому). Ваша вигода - реклама бренду. Одночасно можна організувати все з точністю навпаки: замовивши їжу на певну суму, клієнт отримує в подарунок прибирання квартири (необхідно враховувати собівартість послуг).
КЕЙТЕРІНГ І / АБО ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАХОДІВ
 • Включаєте нас в прайс при послузі під ключ: прибирання потрібна на будь-якому заході;
 • При продажу послуги поширюєте наші рекламні матеріали. Наприклад, даруючи клієнту сертифікат на прибирання. Натомість ми поширюємо вашу рекламну продукцію серед своїх клієнтів, або з кожного приведеного вами клієнта платимо 15-20%;
 • Періодично робимо взаємні email-розсилки та рекламні активності оффлайн і онлайн;
 • Згадуємо бренд один одного при першій-ліпшій можливості.

Ми раді будемо також співпрацювати з бізнес-центрами, конференц-холами або ко-ВОРКІНГ, ТЦ і бутиками, фітнес-клубами і спортзалами. Якщо Ви вважаєте, що ми можемо допомогти один одному - відправляйте заявку з вашою пропозицією на нашу пошту, або зв'яжіться з нашим менеджером по телефону для уточнення подальших дій.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена