Висотні роботи

від 2500 грн

Висотна мийка вікон фасаду будівлі альпіністами


Кількість дзеркальних фасадів і обшитих скляними панелями будівель в столиці стрімко зростає. Подібне оформлення київських торгових центрів, офісних будівель, розважальних і житлових комплексів є своєрідним доказом респектабельності, успішності і сучасності. Однак краса будівель визначається не тільки використовуваними будматеріалами, але і чистотою зовнішніх стін, яка забезпечується тільки в тих випадках, коли миття фасадів проводиться на регулярній основі.

Під впливом опадів, міського пилу і загазованого атмосфери обробка і блискучі поверхні постійно вигорають, втрачають колір і забруднюються. Зберегти їх первісну привабливість і, в свою чергу, захистити використані в обробці матеріали від передчасної корозії дозволить своєчасне миття фасадів в Києві. Замовити мийку фасадів хмарочосів в Києві власники і мешканці висотних будівель можуть в компанії Comfort-House.

Перевага
працюємо 24 на 7

перевірені
виконавці

Гарантія
якості

Миття фасадів будівель і вітрин від Comfort-House

Самостійна очищення фасадів будівель в Києві і пов'язані з нею висотні роботи небезпечні. Клінінг зовнішніх стін і миття вікон на висоті вимагають професіоналізму, досвіду, якісних хімзасобів, а також наявності спецобладнання (телескопічних сходів, альпіністського спорядження, підйомників). Адже висотні роботи, зокрема, очищення фасадів від висолів здійснюється альпіністами або монтажниками зі спеціальним допуском. Таким допуском і всіма необхідними інструментами озброєні клінінг-фахівці Comfort House. Вони якісно виконають:


Видалення з зовнішніх стін і фасадів смолистих з'єднань, пилу, стійких забруднень;


Оброблення металевих, дерев'яних, кам'яних і скляних поверхонь;


Миття вікон і чищення фасадів на висоті з подальшим видаленням розводів і плям;


Очищення фасаду з ретельним обробленням швів і стиків.

Висотна мийка фасаду будівлі або вітрини фахівцями Comfort House проводиться після попереднього аналізу оздоблювальних матеріалів. Після цього підбирається оптимальна методика видалення бруду і необхідні для цього засоби (пар, гаряча вода, безфосфатні хімпрепарати). Такий підхід миття стін дозволить зберегти структуру матеріалів і не допустити передчасне пошкодження обшивки будинку.

Акция! 20% в этом месяце или еще что-то!

Послуга мийки вікон фасадів альпіністами або вітрин в Києві - ціна

Перші поверхи столичних багатоповерхівок нагадують суцільну низку магазинів, бутіків і торгових точок, вітрини яких потребують спеціального частого догляду за вигідною ціною. На цих скляних поверхнях накопичується бруд, з'являються водяні бризки, каламутні розводи, що зовсім не сприяє залученню покупців. Саме тому мийка скляних фасадів у багатьох власників в пріоритеті, при складанні комплексу робіт перед початком роботи магазину або офіса. Здолати стійкі забруднення допоможе миття фасадів альпіністами клінінгової компанії Comfort House. Замовити послугу професійної мийки вітрин Київ і з'ясувати точну вартість цієї процедури можна по телефону.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена