Прибирання після будівництва

від 4000 грн

Чищення підлоги від будівельної пилу

Перед здачею в експлуатацію нових будівель власники будинків і навіть будівельні компанії стикаються з проблемою виникнення гір будівельного сміття, в такій ситуації прибирання після ремонту просто необхідне. Деякі підрядники прагнуть заощадити і навести порядок на об'єкті своїми силами. Однак подібна спроба скоротити бюджет, відсутність спецобладнання і навичок клінінгу призводять до додаткових витрат - необхідність демонтажу і повторного укладання зіпсованих невмілими прибиральниками кахельної плитки, паркету, ковроліну, лінолеуму. А отже - до затягування термінів і невдоволення інвесторів.

Уникнути подібного плачевного результату будівельникам допоможе Comfort House. Генеральне прибирання після будівництва від нашої клінінгової компанії створює чистоту і затишок, наводить порядок на прилеглих до будівлі територіях і вивозить сміття.

Що включає в себе прибирання після ремонту приміщень

Прибирання приміщень після будівництва має такий комплекс робіт:

  • збір та вивезення різного будівельного сміття, залишків будматеріалів;
  • усунення зі стін, підлоги та інших поверхонь стійких забруднень (плями клею, цементу, фарби і слідів будівництва);
  • ретельна чистка підлогового покриття, миття плінтусів, натирання дерев'яної підлоги (при необхідності);
  • видалення пилу і бруду з дзеркальних і металевих поверхонь;
  • професійне прибирання після будівництва з чищенням кахлю, видаленням зі швів залишків розчину і затерла;
  • мийка склопакетів, віконних рам, дверних конструкцій;
  • прибирання після будівництва та ремонту із застосуванням дезінфекції санвузлів;
  • видалення монтажної пилу.

Необхідність додаткових процедур обговорюється індивідуально.

Генеральне прибирання після ремонту квартир, будинків в Києві

Головними труднощами прибирання після будівництва квартир і будинків, є великий обсяг роботи і показова стійкість забруднень. Видалити монтажну піну, усунути плями фарби з різних поверхонь і відмити вікна від цементного розчину водою і вологою ганчіркою досить проблематично. Стандартні побутові методи не працюють в ситуаціях, коли потрібне прибирання після будівництва будинку або інших житлових спорудах. Наш персонал користується у своїй роботі спецобладнанням Керхер і високоефективними хімічними засобами. Німецька хімія, що не містить шкідливих для людини речовин дозволяє не тільки очистити всі поверхні в новій будівлі, але і провести антибактеріальну обробки.

Прибирання після будівництва - ціна

Одним з найбільш трудомістких етапів, який має прибирання після ремонту, є збір і вивезення будівельних відходів (великогабаритного, в тому числі). Для виконання цієї процедури забудовникам і підрядникам доводиться наймати додатковий штат і оплачувати транспортні послуги. Вирішити проблеми з вивезенням сміття з об'єкта і помітно скоротити витрати допоможе прибирання приміщень після будівництва від ComfortHouse. Замовити цю послугу кияни можуть по телефону або через сайт компанії.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена