Прибирання яхт, літаків, поїздів

від 3000 грн

Професійне прибирання яхт і катерів

засоби для чистки на палубі яхти

Компанія Comfort House пропонує жителям столиці широкий спектр клінінг-послуг - професійне прибирання яхт, літаків і вагонів в тому числі.

Для більшості київських власників яхта давно перестала вважатися просто засобом пересування. Швидше це місце для відпочинку, свідоцтво успіху або своєрідний показник розкоші. Наявність пилу в каютах або слідів бруду на палубі просто неприпустимо.

При цьому прибирання яхт як і мийка катерів - заняття досить трудомістке і передбачає роботу з різними поверхнями, фактурами і специфічними матеріалами. Особливу складність створює чистка покритої спеціальним лаком палуби (від правильності догляду за поверхнею залежить термін служби захисного покриття). Тому власники суден воліють доручати його професійним клінінг-бригадам ComfortHouse.

Якісно і максимально виконуємо:


  • чистку палуби від різного роду забруднень


  • прибирання корми, флайбріджа і носової частини судна


  • очистку і прибирання салону і кают


  • мийку і полірування предметів меблів, хімчистку м'яких куточків


  • обробку панелі управління спецзасобами


  • ретельне прибирання яхтової кухні


  • мийку ілюмінаторів і всіх люків

Мийка яхт і катерів не може бути якісною якщо не приділити належної уваги видалення бруду, мулу, водоростей і іржі з підводної частини судна. Подібне прибирання яхт повинно проводитися регулярно, дотримуючись при цьому технологій очищення.

Мийка літаків і прибирання вагонів

Для пасажирів чартерних і комерційних рейсів, а також подорожуючим по залізницях українців дуже важливі зручність, комфорт і чистота в салоні. Причому останній фактор може стати вирішальним при виборі транспортного засобу. Професійно і якісно виконати мийку літаків, строго дотримуючись технології очищення та дезінфекції, можуть фахівці Comfort House.

Клінінг-бригади візьмуться за сухе очищення пасажирських крісел і салону, протирання підлог, столиків, ручок і всіх гладких поверхонь. Зберуть і винесуть сміття, наведуть порядок у відділенні для зберігання їжі, а також продезинфікують салон і інші загальнодоступні зони. Слід зазначити, що знезараження при митті літаків проводиться із застосуванням спеціальних технологій і хімічних засобів.

З тієї ж відповідальністю і професіоналізмом проводитися нашими фахівцями і прибирання вагонів, в яке входить видалення різних забруднень і профілактична дезінфекція вагонів. Замовити клінінг такого транспортного засобу кияни зможуть, зв'язавшись з менеджерами ComfortHouse. Представники компанії детально розкажуть про особливості прибирання яхт і катерів, а також про те, скільки коштує прибирання вагонів або мийка літаків.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена