Хімчистка м'яких меблів

від 300 грн

Гарантія
якості

Виїзд
на місце

Високий рівень
сервісу

Складно собі уявити хоч одну квартиру без м'яких меблів. Але чи проводите ви регулярну чистку всіх м'яких меблів, які є у вашому домі? Адже це має величезне значення не тільки для зовнішнього вигляду меблів, але і для здоров'я вашої сім'ї.

У процесі використання крісла та дивани зношуються, на них з'являються забруднення. В результаті меблі виглядають непривабливо, що істотно впливає на інтер'єр вашого будинку. Справитися з забрудненнями, що з'явилися на м'яких меблях досить складно.

Ще з перших днів після покупки м'яких меблів необхідно ставиться до неї максимально дбайливо і акуратно. В іншому випадку її термін служби може бути зменшений в рази. Найбезпечнішим методом чищення м'яких меблів є проведення хімічної чистки м'яких меблів професіоналами , завдяки якій можна прибрати забруднення з будь-якої поверхні.

Хімчистка меблів - це дуже зручна послуга, яка допоможе повернути первозданний вигляд дивану і кріслам. Також ми пропонуємо хімчистку матраців і ковдр.

Професійна хімчистка м'яких меблів, крісел і диванів в Києві

Щоб повернути коханому крісла або дивану первісний вигляд і позбутися від кавових плям, зовсім не обов'язково везти габаритний предмет інтер'єру в спеціалізовану хімчистку. Хімчистка диванів на дому в Києві від клінінгової компанії Comfort House з легкістю вирішить Вашу проблему. Ми спеціалізуємося на всіх видах прибирання приміщень та хімічного чищення різних поверхонь. У тому числі - меблевої гарнітури.

Якщо своєчасно проводити хімчистку м'яких меблів, то ви зможете утримати не тільки меблі в ідеальному стані, але і здоров'я найближчих людей. За допомогою сучасного обладнання і засобів побутової хімії ми можемо не просто позбутися від забруднень, але і продовжити термін служби ваших меблів.

Плюсом хімчистки меблів на дому є і те, що ми можемо вам запропонувати обробку гарячим паром, що гарантовано видалить всі мікроорганізми, які встигли накопичитися за роки експлуатації меблів.

Крім цього ми можем додатково провести обробку м'яких меблів за допомогою засобів дезінфекції. Тривалість роботи наших фахівців залежить від ступеня забруднення м'яких меблів, але частіше за все, вона не перевищує однієї години, після цього - виробу потрібно ще кілька годин для повного висихання.

Ми беремося за роботу будь-якої складності і виконуємо її за максимально короткий проміжок часу. Пропонуємо хімчистку диванів, крісел, стільців, пуфів і так далі. Є волога і суха чистка м'яких меблів, для роботи використовуються виключно якісні матеріали, які повністю безпечні для здоров'я людини.


Засоби які потрібні для чищення меблів і, зокрема, чистки дивану, персонал компанії підбирає індивідуально. Залежно від:

 • використовуваного для оббивки матеріалу;
 • ступеня забруднення диванів, подушок, крісел, кухонних куточків;
 • наявності на поверхні меблів плям (шоколад, вино, фарба та іншого).

При цьому хімчистка меблів в Києві незмінно проводиться високоякісними безфосфатними хімзасобами, абсолютно безпечними для всіх членів сім'ї.

Ціни на хімчистку меблів

Диван кухонний650Диван П-подібний1080Офісний стілець216
Диван дитячий (малятко) до 1,6 м довжина540Диван П-подібний розкладеному вигляді (зі спальним місцем)1200Точкова чистка (тільки плями)360
Диван прямий650Диван модульний1080Диванна декоративна подушка (не є каркасом дивану) до 45 см60
Диван прямий в розкладеному вигляді (зі спальним місцем)770Крісло350Диванна декоративна подушка (не є каркасом дивану) від 50 см90
Диван кутовий780Пуф, стілець, табурет114Стінка ліжка420
Диван кутовий в розкладеному вигляді (зі спальним місцем)900Офісний стілець114Стінка ліжка420

Кілька етапів проведення хімчистки м'яких меблів в Києві

Видалення плям з м'яких меблів можливо, як вручну, так і за допомогою спеціальних екстракторів. За допомогою ванта пилососа можна прибрати максимальну кількість пилу з поверхні тканини. За допомогою парогенератора можна обробити пляму паром і при цьому волога не буде проникати крізь оббивку.

При очищення м'яких меблів зі шкіри матеріал обробляється спеціальними засобами в три етапи. На першому етапі видаляється верхній шар пилу, після цього проводиться глибоке чищення, а потім делікатне. В останню чергу проводиться вощіння шкіри. Матеріал стає свіжим і м'яким, як і під час покупки. Тканина покривається спеціальним захисним засобом, яке буде захищати меблі в подальшому.

Порядок проведення роботи клінінгової компанією

 1. В першу чергу проводиться огляд меблів, матеріалу і способу його очищення;
 2. Після цього необхідно визначити ступінь забруднення;
 3. На першому етапі проводиться сухе чищення м'яких меблів;
 4. Потім проводиться перевірка матеріалу на стійкість і вибір хімікатів;
 5. Після цього переходять до видалення стійких забруднень;
 6. Проводиться пінна і глибока чистка матеріалу;
 7. Усунення неприємного запаху.
 8. Промивання і просушування виробів.

Завдяки потужному пилососу, який поглинає всю рідину після прибирання, для просушування м'яких меблів потрібно зовсім мало часу. Для остаточного просушування дивана потрібно не більше 2 годин.

Хімчистка м'яких меблів в Києві повинна проводиться тільки професіоналами, тому як наявності спеціалізованих засобів в даному випадку недостатньо. Важливо мати інформацію про те, як одне або інший засіб вплине на матеріал. Співробітники клінінгової компанії володіють всією необхідною інформацією, і тому проведуть роботу дуже швидко і якісно.

Вам не варто переживати, що ваша сім'я не зможе собі дозволити подібної послуги, оскільки ми зробили ціни хімчистки в Києві доступними для будь-якого жителя.

Усунення навіть стійких забруднень і запаху з меблів

За роки роботи наша компанія змогла напрацювати досвід, накопичити базу знань і власну методику прибирання. Якщо вам необхідно очистити м'які меблі від забруднення або неприємного запаху, ми пропонуємо скористатися допомогою хороших професіоналів, які за кілька годин зможуть повністю привести в порядок меблі з квартири або офісного приміщення.

До одним з найбільш частих і неприємних забруднення є плями вина або сечі домашніх тварин, котів та собак. Вони ж і є джерелами неприємного запаху, з якими ми успішно боремося. Сюди ж відноситься і сеча дітей і дорослих - обшивка крісел диванів та інших меблів після чистки не має ні запаху, ні слідів плям.

Ми допоможемо усунути абсолютно будь-які забруднення. Дуже важливо розуміти, що роботу варто довірити справжнім фахівцям, тому як дуже часто за видимою чистотою в приміщенні ховаються мільйони бактерій, які не так-то просто видалити без спеціального обладнання. Ми допоможемо позбутися від мікроорганізмів за допомогою засобів, які абсолютно безпечні для організму людини.

Акция! 20% в этом месяце или еще что-то!

Хімчистка дивану і м'яких меблів на дому в Києві за доступною ціною

Якісна чистка диванів в Києві - це не тільки видалення пилу з підлокітників і подушок. Хімчистка дивана на дому від компанії Comfort House включає ретельне видалення всіх забруднень, виведення поставлених за час експлуатації плям і слідів. Чимало уваги наші фахівці приділяють і усуненню неприємних запахів, а також ретельної дезінфекції диванних подушок, матраців, крісел і інших предметів побуту.

При цьому хімчистка дивана на дому або оббитих екокожею кухонних куточків здійснюється із застосуванням профінвентаря і спеціальних речовин. Хімчистка дивана на дому в Києві проводиться тільки з використанням сертифікованих засобів, які не викликають алергій і не завдають шкоди здоров'ю людей і домашніх улюбленців.

Чим компанія краще конкуруючих?

Ми пропонуємо вам кілька варіантів чищення м'яких меблів. Поверхнева чистка, наприклад, проводиться за допомогою піни, глибока чистка за допомогою водного пилососа.

Для роботи використовуємо виключно пилососи від європейських виробників. З їх допомогою можливе проведення глибокої чистки, при якій будуть знищені пилові кліщі та інші алергени. При хімчистці м'яких меблів в Києві гарантовано видалення слідів від домашніх тварин.

На перший погляд може здатися, що немає необхідності звертатися в клінінгову компанію, адже це додаткові витрати. Але якщо ви до сих пір так вважаєте, згадайте скільки часу у вас йде на звичайне прибирання. Навіть якщо немає серйозних забруднень, вам в будь-якому випадку буде необхідно придбати хорошу швабру, ганчірку, рідина для миття підлоги, засіб для миття скляних поверхонь, губки і так далі. Ми ж пропонуємо послуги, які вже мають на увазі всі витратні матеріали. При цьому для проведення прибирання нами використовуються тільки матеріали преміум класу, які просто неможливо придбати в звичайному магазині.

В якому випадку варто звертатися за допомогою в клінінгову компанію?

Наша компанія пропонує прибирання м'яких меблів для квартир і офісних приміщень. Крім цього ми пропонуємо миття вікон, усунення неприємних запахів в приміщенні, делікатну чистку текстильних виробів, чищення матраців і подушок.

Дорожимо кожним нашим клієнтом. Саме тому для нас важливо ідеально виконана робота. Ми завжди будемо раді плідній співпраці на постійній основі.

Ми гарантовано надамо ідеальний результат в максимально короткі терміни. Для чищення м'яких меблів використовуються тільки засоби високої якості, які не залишать слідів і не зіпсують м'яку оббивку.

Замовити чищення м'яких меблів ви можете прямо зараз. Наші співробітники приїдуть в будь-який зручний для вас час і привезуть з собою всю необхідну апаратуру і засоби для прибирання. Обов'язково додатково повідомте, якщо вам потрібні ще якісь клінінгові послуги, крім чистки м'яких меблів.

Чищення м'яких меблів клініноговой компанією це гарантія бездоганної чистоти!

Як тільки людина представляє прибирання, він відразу ж згадує про величезну кількість миючих засобів, губки, ганчірки, швабри та інші пристосування. Для генерального прибирання приміщення деколи потрібно кілька днів. А що ж тоді говорити про чищення м'яких меблів? Чи можна це зробити власними силами або все ж бажано звернутися за клінінгової допомогою?

Які забруднення і плями можна прибрати хімчисткою?

 • Загальні забруднення, засаленість і затертісь тканини.
 • Плями від пролитого вина, чаю, кави, соків та інших напоїв;
 • Дитячі несподіванки, сеча тварин;
 • Плями від їжі;
 • Неприємний запах;
 • Кліщі та інші мікроорганізми в м'якій оббивці, які негативно впливають на здоров'я.

Які меблі чистимо?

Наша клінінгова компанія професійно займається хімчисткою і чищенням поверхонь. Ми можемо обробити практично будь-яку поверхню - від хімчистки подушок , крісел, диванів до хімчистки ковроліну великих об'ємів.

Скільки коштує хімчистка меблів?

Ціни починаються з 200 грн для офісного крісла (менше для диванних подушок). Приблизні ціни на хімчистку ви можете знайти тут. Детальніше про наші ціни можна знайти на сторінці послуги, що Вас цікавить, або зв'язавшись з нашим менеджером.

Чи варто взагалі витрачати по кілька днів для того, щоб привести своє житло в порядок? Зовсім ні, адже для цього існують приватні компанії, які готові вам надати послуги. Звертаючись до нас за допомогою, ви зможете заощадити не тільки свій час, але і кошти. Наші послуги по кишені кожному жителю Київської області.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена