Хімчистка подушок

від 125 грн

Якісна чистка подушок і ковдр в Києві

Важко не погодитися з тим, що ліжко повинно бути найчистішим місцем у нашому домі. Відомо, що людина в середньому спить близько 8 годин на добу, а це значить, що третину свого життя кожен з нас проводить в обнімку з подушкою. Саме тому ставлення до цього аксесуара сну у людини завжди особливе - наші предки обов'язково виносили подушки під літнє сонце або на мороз взимку, вибивали їх і, зрозуміло, прали, використовуючи десятки різних способів. На щастя, популярна в наш час хімчистка подушок в Києві дає можливість уникнути безлічі клопоту і підтримувати цю постільну приналежність в ідеальній чистоті.

Як відбувається хімчистка пір'яних подушок

Подушка - це занадто делікатний предмет, щоб використовувати для її обробки звичайні засоби для прання, миття та кондиціонування. До того ж, щоб зберегти властивості виробу, необхідно застосування особливих, ефективних, але при цьому безпечних засобів.

  • Подушка розкривається і з неї витягують наповнювач;
  • При необхідності видаляється очин (гострі частини пір'я);
  • За допомогою спеціального обладнання пір'я і пух розрихлюються;
  • Виконується обробка спеціальним складом, що усуває запахи і вбиває кліщів;
  • Перо і пух обробляються ультрафіолетом, який знищує мікроорганізми;
  • Очищений наповнювач поміщають в новий напірник з якісного матеріалу, що перешкоджає пір'ю вилазити.

Всі засоби і технології, з використанням яких проводиться хімчистка пір'яних подушок, абсолютно безпечні для людини, домашніх тварин і навколишнього середовища. Після обробки виріб не має запаху і може відразу ж використовуватися для сну без будь-якої підготовки. Варто відзначити, що таке обслуговування подушок необхідно виконувати не рідше ніж один раз на 6 місяців, тільки в цьому випадку ви можете бути впевнені, що ваш "м'який друг"" безпечний і не містить небезпечних для здоров'я забруднень.

Чому без хімчистки подушок не обійтися?

Орієнтовні ціни
Розмір подушкиЦіна, грн
40х40125
45х45130
50х50145
40х60145
60х60185
50х70185
70х70210
80x80215
Збір і доставка по Києву70

Як ми виконуємо чистку подушок в домашніх умовах? Найчастіше, річ з пір'яним або синтетичним наповнювачем вибивають на вулиці точно так, як це робили наші бабусі. Після цього подушку нерідко залишають на свіжому повітрі, щоб "вбити кліщів". У кращому випадку проводиться чистка подушок пилососом за допомогою спеціальної насадки або обробка струменем пари за допомогою особливого пристрою. Але потрібно дивитися правді в очі - ні кожен окремо, ні всі разом ці способи не здатні позбавити виріб від пилу, кліщів, частинок епідермісу і спор грибків і плісняви. Тільки хімчистка подушок, виконана фахівцями із застосуванням сучасних технологій, і високоефективних реагентів гарантує повну глибоке очищення речі, без зміни її властивостей і зовнішнього вигляду. Наша компанія пропонує провести професійну очистку, результати якої, поза всяким сумнівом, вас здивують. Після ретельної обробки, виріб набуває властивостей нової речі - стає легким, об'ємним, позбавляється від грудок і сторонніх запахів.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена