Хімчистка

від 30 грн

Запорукою тривалої експлуатації, охайного зовнішнього вигляду одягу, різних предметів інтер'єру є не тільки дбайливе поводження, але і своєчасний правильний догляд, бережливе чищення. Якісна хімчистка у Києві від професіоналів клінінгової компанії Comfort House - це широкий спектр послуг, які ми надаємо на високому європейському рівні. Завдяки старанням співробітників компанії речі наших клієнтів завжди виглядають чистими, доглянутими, довго служать своїм власникам.

Гарантія
якості

Виїзд
на будинок

Високий рівень
сервісу

Професійна хімчистка - вибір сучасних людей

Ціни на хімчистку

Хімчистка колясоквід 350 грн
Хімчистка шторвід 450 грн
Хімчистка шкіривід 120 грн
Хімчистка матраціввід 270 грн
Хімчистка хутравід 350 грн
Хімчистка взуттявід 450 грн
Хімчистка подушоквід 120 грн
Хімчистка килиміввід 270 грн
Хімчистка мебліввід 350 грн
Хімчистка салонів автовід 450 грн
Послуги хімічного чищеннявід 270 грн

Професійна експрес хімчистка дозволяє в короткі терміни отримати високий кінцевий результат, усунути всі види плям і забруднень зі збереженням кольору, якості виробів.

Перелік послуг досить широкий, але найбільш затребуваними з них є чистка:

  • текстильних предметів інтер'єру;
  • дизайнерської і класичного одягу;
  • хутряних виробів;
  • одягу зі шкіри, замші;
  • предметів з драпіровками;
  • дитячих колясок, автокрісел, меблів;
  • матраців, ковдр та подушок.

Це далеко не повний спектр послуг, що надаються, адже застосовуючи прогресивне обладнання, сучасні клінінгові засоби і технології реально надати первозданний вигляд практично всім предметам і речам. При цьому ми за збереження екології, тому ретельно стежимо, щоб всі використовувані засоби не забруднювали навколишнє середовище.

Акция! 20% в этом месяце или еще что-то!

Переваги хімчистки Comfort House

Професійні майстри клінінгової служби використовують велику кількість методів і засобів для обробки предметів, що вимагають чищення. Багато киян, які скористалися послугами наших фахівців, стали нашими постійними клієнтами, вигідно оцінивши такі переваги:


Швидкий результат - експрес хімчистка працює щодня, застосовуючи ефективні сучасні підходи до усунення забруднень, щоб вже незабаром ви знову змогли використати свої речі за призначенням;


Економія часу і сил - довірившись нашим співробітникам, ви зможете позбавити себе від зайвого малоприємного клопоту;


Гарантія результату - професіонали з практичним досвідом робіт, в розпорядженні яких є сучасне обладнання, засоби, безсумнівно, зможуть підібрати оптимальний метод чищення, здивувати клієнтів приголомшливим результатом;


відповідальність і виконання зобов'язань - наша хімчистка приймає на себе відповідальність за ваші речі, ви можете бути впевненими, що їх не зіпсують, що не деформують наші співробітники;


ідеальна чистота - на відміну від домашньої машиною або ручного прання, хімчистка повністю і на 100% усуває плями, пожовтіння, навіть "катишки", повертаючи речам первозданну чистоту;


дезінфекція - більшість виробів ми обробляємо спеціальними компонентами, щоб зробити їх не просто чистими, а й без бактерій, можливих личинок, мікроорганізмів.

Якщо ви зіткнулися з непереборними плямами або просто бажаєте позбавити себе від побутових турбот, хімчистка у Києві від компанії Comfort House допоможе впоратися вам з будь-якими труднощами. Важливо, що речі після обробки не мають неприємних сторонніх запахів, не дають усадки і не викликають алергічних реакцій, а просто стають ідеально чистими, як в момент покупки. Хімчистка в Києві від компанії Comfort House має лояльну ціну, надаючи широкий спектр послуг для клієнтів з різним рівнем доходів.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена