Прибирання територій

від 3000 грн

Професійне прибирання території в Києві від Comfort-House

Прибирання прибудинкової території та підприємств

Біля більшості столичних висоток, офісних будівель і різних комерційних об'єктів є прилегла територія, догляд і прибирання якої повністю лягають на мешканців або власників нерухомості. Стан і впорядкованість цієї зони, незалежно її площі і розташування, є своєрідним показником солідності, успішності і респектабельності.

Однак прибирання прибудинкової території вимагає часу, значних фізичних зусиль, наявності спеціального обладнання і регулярності. Найчастіше, виконати весь фронт робіт один штатний двірник не в змозі (особливо, на великих ділянках). Прибирання території в Києві від компанії Comfort-House - це висока якість за невеликою ціною.

Наші фахівці професійно підходять до прибирання території підприємства або будинку і приділяють увагу кожній дрібниці. Від порядку на під'їзних доріжках і у дворах до вивезення сміття, чистоти на вхідних сходах і відсутності бурульок під дахом будівлі.

Послуги з прибирання прибудинкової та прилеглої території для приватних будинків і підприємств

На відміну від звичайних двірників, клінінг-бригади Comfort House підходять до прибирання прилеглої території підприємства або житлового будинку комплексно. Всі необхідні роботи виконуються працівниками компанії паралельно, із застосуванням спецзасобів та інвентарю.

Що входить в комплексне прибирання території від сміття?

  • наведення порядку на розташованих поруч з будинком або комерційною спорудою парковках і тротуарах;
  • очистку урн, збирання та вивезення сміття на звалище;
  • очистку зливів і стічних каналізацій;
  • контроль стану ліхтарів і вуличного освітлення;
  • висотний Клінінг- усунення бурульок з карнизів, в тому числі.

У зимову пору року, в вартість послуги прибирання дворових територій входить також очищення ділянки від льоду і скупчення снігу. При необхідності персонал Comfort- House зможе посипати тротуари спеціальними анти ковзними засобами. Ціна на послугу прибирання території протягом року практично не змінюється.

Причому, незалежно від пори року, комплексне щоденне прибирання територій буде проведене максимально якісно і оперативно.

Прибирання прибудинкової території та підприємств

Прибирання території - ціна

У ландшафтному дизайні та оформленні прилеглих до торгових, офісних і житлових будівель ділянок використовуються найрізноманітніші матеріали (керамограніт, клінкер, бруківка). Найчастіше, обробка такого дорожнього покриття від плям, криги, моху створює певні труднощі і впливає на вартість прибирання території.

Які території прибирає клінінгова компанія?

Ми надаємо великий спектр клінінгових послуг та намагаємося обслуговувати абсолютно всі території:

  • території приватного будинку;
  • прибудинкової території в Києві і області;
  • прилеглої дворової території багатоповерхових будинків;
  • прилеглої території виробничих і складських приміщень.

Для якісного очищення від забруднень фахівці Comfort House застосовують спеціальні хімічні засоби. Сертифікована безфосфатна хімія дозволяє повернути дорожньому покриттю акуратний вигляд, зберігаючи при цьому його колір і фактуру.

Замовити щоденне прибирання дворової території приватного будинку з вивезенням сміття та обговорити вартість професійного прибирання торгових приміщень після ремонту кияни можуть, зв'язавшись з представниками Comfort House по телефону або через сайт.

Залишилися питання?

Безкоштовний виїзд і консультація

Заявка оформлена