044 221 73 19

097 728 16 28

Як прибрати квартиру після квартирантів

Квартиранти, що залишають після себе бардак і знищене майно, на жаль, - не поодинока ситуація. Цвіль на стінах і укосах, плями від комах, брудні підвіконня, запах від котів і собак, немиті вікна і не випрані штори - наслідки від наймачів житла інколи нагадують вандалізм. Але, навіть якщо ви мали справу з порядними квартирантами, після них залишається наліт в санвузлах, пил і бруд у важкодоступних місцях. І щоб повернути затишок і чистоту для подальшого життя у квартирі – необхідне ретельне генеральне прибирання.

Трапляється, що власники квартири не хочуть наводити порядок після наймачів самостійно, але при цьому не хочуть і користуватися послугами професійних клінерів. У такому випадку все прибирання та наведення чистоти лягає на плечі наступних орендарів. Але хто вибере для оренди житла квартиру в занедбаному вигляді?

Після квартирантів потрібне не тільки прибирання, але і дезинфекція

Наскільки б орендарі не були хорошими, після їх виїзду житло повинно бути ідеально чистим, і продезинфікованим. Тому, при прибиранні використовуйте засоби для чищення з посиленими властивостями для видалення сильних забруднень і знищень мікроорганізмів - бактерій і грибків. Пам'ятайте, що усунути запах пилу і вологості провітрюванням приміщення не так уже і просто.

Ретельне наведення чистоти потрібно проводити у два етапи: спочатку - сухе очищення, потім - вологе прибирання всіх поверхонь. Важливо бути уважним до деталей прибирання, і не пропустити жоден з найважливіших етапів робіт. Оскільки важкодоступні місця в квартирі орендарі часто не прибирають зовсім, саме на них в першу чергу потрібно зосередитися під час прибирання.

В одній з попередніх статей ми вже розповідали про те, з чого почати прибирання у квартирі. У випадку з квартирантами послідовність робіт аналогічна, але варто приділити особливу увагу деяким місцям:


  • Місця під меблями (ліжками і шафами) - тут збирається найбільша кількість бруду і пилу;
  • Внутрішні і зовнішні поверхні меблів і деталей інтер'єру;
  • Оргтехніка та освітлювальні прилади (світильники, бра, торшери, малі люстри);
  • Дверні блоки та плінтуса;
  • Труби та опалювальні батареї;
  • Злив у ванній і умивальнику;
  • Віконні блоки, в т.ч. зовні. Адже нерідко орендарі миють вікна виключно з внутрішньої сторони;
  • Чищення м'яких меблів і килимових покриттів. У ворсі накопичується пил, і без миючого пилососа не обійтися.

Чому краще звернеться в клінінгову компанію

Якість. Швидкість. Результативність. Гарантія. Ось переваги, які ви отримуєте, звернувшись в клінінгову компанію.

У клінерів є сертифікат якості, і величезний досвід, завдяки якому вони виконують всі обов'язки максимально швидко.

Клінінгова компанія є гарантом добросовісного прибирання клінера. Це означає, що у вас не буде претензій до виконаної роботи.

Звернувшись в клінінгову компанію - будьте впевнені, що прибирання вашої квартири буде здійснюватися професійним обладнанням та засобами. Ви економите свої гроші, оскільки не купуєте, наприклад, специфічні засоби для дезінфекції.

Однозначний плюс також в тому, що сумлінне і якісне прибирання продовжує життя меблів, інтер'єру, сантехніці, і підлоги.

Разом з порядком і чистотою в орендованій квартирі створюється простір затишку і атмосфера комфорту.