044 221 73 19

097 728 16 28

Як зробити генеральне прибирання і не звалитися ввечері без сил?

Хоча б раз на рік в кожному приміщенні потрібно робити генеральне прибирання, під час якого буде прибрано весь непотріб, вичищені усі "таємні" куточки, а всі речі будуть складені в правильному порядку. Зовсім не важливо про яке саме приміщення йдеться: квартиру, приватний будинок, офіс, торгова зала, виробничий цех.

Порядок потрібно підтримувати кожен день, але один-два рази на рік доведеться все ж влаштувати генеральне прибирання. Всі знають, що після нього сил не залишиться ні на що. Хоча у нас абсолютно інший підхід, і ми точно знаємо, як зробити генеральне прибирання якісно, швидко і при цьому не відчувати себе "вичавленим як лимон".

Правила генерального прибирання

Існує кілька простих правил, дотримуючись яких виконання генерального прибирання не буде викликати нервового тику у жителів Києва.

 • Отже, правило перше - прибирайте в приміщенні регулярно. Тоді і генеральне прибирання буде робити набагато простіше.
 • Правило друге - не тягніть час. Прибирання "від підлоги і до стелі" потрібно робити не рідше ніж один-два рази на рік. Це оптимальний графік - адже, якщо ви влаштовуєте його раз в кілька років, то цілком зрозуміло, чому доводиться витрачати на це стільки часу і сил.
 • Правило третє - складіть план. Якщо він у вас, то ви не будете перемикатись від однієї до іншої справи - на що часто і витрачається переважна більшість часу.

Отже: Вам потрібен план ...

Пункти плану, який ми вам запропонуємо, цілком зрозумілі і прості:

 • Налаштуйтеся. Пам'ятайте, що генеральне прибирання просто необхідно зробити і відкладати його ні в якому разі не можна.
 • Театр починається з вішалки, а прибирання квартири - з коридору. Якщо ж має бути прибирання офісу, торгового залу і т.п .. то в першу чергу, починають прибирати біля входу.
 • Вікна на черзі - спочатку відмийте і протріть вікна, москітну сітку, зніміть і відправте в прання штори.
 • Протріть віником або помийте стелю, проте спочатку накрийте чимось особливо цінні предмети, наприклад, техніку, якій зовсім не сподобається додаткова порція пилу, що летить зі стелі. Стіни та меблі чистити потрібно зверху донизу.
 • Наведіть порядок у шафах: протріть їх зовні і всередині, попередньо знявши все з полиць. Самі полиці, при можливості, теж бажано познімати, щоб мити було зручніше.
 • Мотлох на звалище: коли ви повитягали все з шаф, подивіться, що з цього всього вам не потрібно і безжально відправте це на смітник.
 • М'які меблі: з ними доведеться повозитися. Вибирайте засоби, які підходять для чищення матеріалу оббивки (бажано без хлору) не перезволожуйте, використовуйте спеціальні щітки. Також відразу можна перевірити меблі на працездатність. При необхідності відремонтуйте або замініть зношені деталі, підтягніть болти і петлі. Можна замовити виїздну хімчистку крісел та дивану: вартість роботи за одиницю починається від 600 гривень.
 • Вимийте підлогу а килими бажано відразу відправити в хімчистку. Це ще той пилозбірник, і самостійно його якісно почистити неможливо. Можна звичайно добре пропилососити та вибити пил з килиму, проте це лише тимчасово його освіжить. Автомийку також не можна назвати правильним вибором – простого АВД недостатньо для хорошої чистки килима, а сушіння без спеціальної центрифуги на сонці біля дороги загрожує неприємним запахом та прихованою пліснявою. Вартість професійної хімчистки ковра починається з 150 гривень за метр.

Головне в генеральному прибиранні - це результат, чистота і свіжість в приміщенні. Звичайно, доведеться витратити досить багато часу і сил, але воно того варте. Втім, є й інший варіант - викликати клінінг. Тоді вам не доведеться витрачати власний час, ви будете тільки насолоджуватися результатом.

До кого звернутись за професійною допомогою

Компанія Comfort House пропонує вам послуги своїх фахівців, що володіють усіма необхідними знаннями, вміннями, професійною технікою та засобами, щоб привести в порядок будь-яке приміщення. Використання професійної хімії та спеціального обладнання дає можливість виконувати прибирання набагато швидше і якісніше.

Генеральне прибирання перестане бути вашим нічним кошмаром, коли ви підпишете договір про клінінг-послуги з нашою компанією. Щоб отримати консультацію з питання проведення збирання або замовити професійні клінінг-послуги, вам досить просто зателефонувати нам.